Afbeelding
Foto: Margreet Nagtegaal

Hekendorpse ‘Snert’-wandeltocht

Door: Ben Overbeek Algemeen

Op zaterdag 20 januari organiseert IJsclub Hekendorp voor de 17e keer hun ‘Snert’-wandeltocht door de prachtige polderomgeving van Hekendorp. Deelnemers kunnen kiezen uit drie verschillende afstanden, te weten 5,5 - 11- en 16 kilometer. De start van alle afstanden is tussen 12.00 en 13.00 uur vanuit verenigingsgebouw ‘De Boezem’ aan de Pr. Wilhelminastraat 17 te Hekendorp. Voor leden is deze tocht geheel gratis en niet leden betalen 5 euro per persoon.

De 5,5 km eindigt niet bij het verenigingsgebouw en is bedoeld voor de jongere deelnemers en hun begeleiders, of mensen die gezellig een kleinere wandeling willen maken. Deze route eindigt bij het rustpunt van de overige twee routes en men wordt vandaar weer teruggebracht naar ‘De Boezem’ in Hekendorp.

Onderweg is er als vanouds verzorging en na afloop wacht er een warme versnapering die de naam van de wandeltocht eer aan doet (of een consumptie naar keuze). Op sommige plaatsen dient er misschien over hekken geklommen te worden. De wandeltocht kan dan ook als ‘pittig/ zwaar’ gekwalificeerd worden. Afhankelijk van de weersomstandigheden kunnen de routes drassig/blubberig zijn. Men moet dan ook niet bang zijn om een beetje vies te worden en goed schoeisel is belangrijk. Vanzelfsprekend loopt u mee op eigen risico en is er geen EHBO aanwezig. Wilt u na afloop nog een hapje eten, dan bent u van harte welkom in Uitspanning Goejanverwelle in Hekendorp. Meer informatie op telefoonnummer 06 29895311.

Ondertussen lijkt ook de belangstelling voor de historie van Montfoort toe te nemen.
De Knoperij blijft zeker tot eind 2031 in vertrouwd onderkomen 12 uur geleden
Bomen over bomen...
Bomen over bomen… 14 uur geleden
Het was al over achten in de avond geweest alvorens Wessel Schenk zich Nederlands kampioen bij de junioren mocht noemen.
Alleen Wessel Schenk laat Friezen achter zich 15 uur geleden
Afbeelding
Muziekhuis Oudewater trapt nieuw seizoen af met Open Dag 17 uur geleden
De overhandiging van de cheque vond natuurlijk plaats in de gloednieuwe keuken.
Wispelhuis krijgt 6.000 euro voor nieuwe keuken 18 uur geleden
Afbeelding
Stichting 1575 geen belanghebbende 21 uur geleden
Mandolineorkest komt weer naar Oudewater
Mandolineorkest komt weer naar Oudewater 22 uur geleden
Afbeelding
Deze week in Concordia 23 uur geleden