Afbeelding
Foto: pr

Sinterklaasintocht in Hekendorp

Door: Ben Overbeek Algemeen

Hekendorp, oktober 2023

Hallo allemaal,

Sinterklaas en zijn Pieten hebben laten weten dat zij op zaterdagavond 25 november a.s. in Hekendorp aankomen.

Om 17:45 uur zullen we starten met een feestelijke optocht. Deze zal beginnen bij de Boezem en het dorp doorgaan. Iedereen kan aansluiten. Vergeet niet je lampionnen en andere leuke verlichting mee te nemen, zodat er een feestelijk verlichte stoet ontstaat!

Rond 18:00 uur zal de stoet arriveren bij het jaagpad ter hoogte van Goejanverwelle 34.

Hier zullen we met zijn allen al zingend en swingend de Sint en zijn Pieten verwelkomen en ons richting Verenigingsgebouw ‘De Boezem’ begeven.

Omdat Sinterklaas en zijn pieten ook van een feestje houden, nodigen wij ze uit op de ‘Foute Pieten Party’ in ‘De Boezem’. Hier zullen we rustig beginnen met een kinderdisco en een fotomoment met Sinterklaas en zijn Pieten.

‘De Boezem’ is tot 20.00 uur toegankelijk voor kinderen (t/m groep 8) met een toegangsbewijs. Zij ontvangen van Sinterklaas een leuk cadeautje. Ouder(s)/begeleider(s) zijn uiteraard zonder toegangsbewijs welkom. Aan de deur worden geen kaarten verkocht.

Hierna zal het feest nog niet eindigen……

We hopen samen met Sinterklaas, zijn Pieten en jullie allemaal tot in de late uurtjes de Boezem op zijn kop te zetten. De bar is open, de dansvloer gereed, dus vergeet vooral je foute kleding niet en trek je dansschoenen uit de kast. Een professionele dj zal zorgen voor de juiste foute sfeer!

Zien we jullie allemaal op de Foute Pieten Party? Tot dan!

Met vriendelijke groet,
Sinterklaasvereniging Hekendorp

Let op! Wij doen er alles aan om ieders veiligheid te waarborgen, maar wij verzoeken u om ook zelf voor de veiligheid van uw eigen kind(eren) te zorgen!

De scheidende wethouders: Pascal van der Hek, Wisja Pannekoek en Ria Boere.
Drie wethouders nemen afscheid in de Krimpenerwaard 1 uur geleden
Atelier Natuurschatten met kopers.
Koopjesmarkt in Haastrecht 3 uur geleden
Roekoe
PV De Zwaluw 4 uur geleden
Hoepelen
Geen zomercarnaval maar tropisch carnaval 6 uur geleden
De meiden van VVL MO17, meiden onder zeventien, lopen er weer helemaal tiptop bij.
VVL MO17 straalt in nieuwe outfit 8 uur geleden
Teddy de Voogt met haar pony Centannial Lorenzo
West Stichtse Ruiters boeken goede resultaten op regiokampioenschappen 9 uur geleden
Volle kades, veel gezelligheid.
IJsselweekend beleeft memorabele lustrumeditie 10 uur geleden
Burgemeester Beenakker overhandigt Anneke Teeuwen het eerste exemplaar van de Meldkaart
Meldkaart Buitengebied in de gemeente Krimpenerwaard 22 jun, 15:00