Afbeelding
Foto: Gerrit de Heus

Ruimte voor rust, verbinding en zelfvertrouwen

Door: Isa van Beek Algemeen

Sinds 2022 is Debbie de Jong in haar praktijk werkzaam als systemisch coach en lichaamsgericht therapeut in haar praktijk aan de Waardsedijk 53 in de Snelrewaard

Veel mensen die bij haar komen, lopen zowel privé als op het werk, steeds tegen dezelfde patronen aan. Zij voelen zich vastzitten of hebben het gevoel niet goed genoeg te zijn. Vaak ligt de oorzaak dieper, in oude patronen en overtuigingen.

Debbie begeleidt haar cliënten om te voelen en te ervaren waar dit is ontstaan en hoe dit te veranderen. Zo kan er ruimte voor rust, vrijheid, verbinding en zelfvertrouwen ontstaan.

Ze ontvangt mensen met uiteenlopende klachten, zoals onrust en piekeren, vermoeidheid en stress, burn-out of sombere gevoelens, angst en paniek, verlies en trauma, of lichamelijke klachten zonder duidelijke oorzaak.

Debbie werkt onder andere met 1-op-1-familieopstellingen, die inzicht geven in patronen en familiedynamiek. Ook gebruikt zij verbonden ademwerk, wat helpt spanning, en oude pijn los te laten. En werkt zij met het onderbewuste, wat kan zorgen voor verandering en nieuwe inzichten.

Daarnaast biedt zij begeleide truffelceremonies aan op aanvraag, voor wie verdieping en heling zoekt via plantmedicijnen in een veilige setting.

Haar aanpak is persoonlijk, praktisch en betrokken. Ze begeleidt haar cliënten op een veilige en effectieve manier.

Wat cliënten zeggen:

“Ik durf weer op mezelf te vertrouwen. Ik maak keuzes vanuit mijn gevoel en heb een stevig fundament om op verder te bouwen”

Wil jij weten wat systemisch coachen en lichaamswerk bij Debbie voor je kan betekenen? Neem contact op voor een gratis kennismakingsgesprek.

Meer over Debbie en haar aanbod vind je op www.debbie-dejong.nl

Afbeelding
Haastrecht pakt verdiende zege 28 minuten geleden
Blije kinderen met in het midden vier dames van de handwerkclub.
Mutsenfestijn in Waarder 2 uur geleden
Afbeelding
Mariaschool viert Wereldschooldag 4 uur geleden
Nu liggen er zware betonnen drempels in.
Drie keer is scheepsrecht 6 uur geleden
Afbeelding
Zo om en nabij de tachtig 20 uur geleden
Jacoba van Beieren speelde een belangrijke rol in deze contreien
Jacoba van Beieren speelde een belangrijke rol in deze contreien 22 uur geleden
De brug die weer eens niet werkt.
Bruggen bouwen 5 okt, 12:00
Afbeelding
Stop de Prop-loop doet Oudewater aan 5 okt, 10:00