Praisedienst in Haastrecht.
Praisedienst in Haastrecht. Foto: PR

Praisedienst in Gereformeerde Kerk Haastrecht

Door: Aangeleverd Algemeen

De Protestantse Gemeente van Haastrecht organiseert op zondagavond 4 oktober om 19.00 uur een Praisedienst in de Gereformeerde Kerk aan de Hoogstraat. Deze keer met de band 4 Tune.

In deze themadienst wordt er stil gestaan bij wat het betekent om God te ervaren en op welke manieren dat allemaal kan, juist op momenten wanneer het moeilijk is. De liedkeuze is hierop aangepast met liederen van onder andere Martijn Buwalda en Sela. Tijdens de dienst kunnen bezoekers ook in gesprek met elkaar en met de zangeres Sterre.

Iedereen is van harte welkom, de toegang is gratis. Er is wel een collecte als tegemoetkoming in de kosten.

Praisedienst in Haastrecht.
Praisedienst in Gereformeerde Kerk Haastrecht 1 uur geleden
Afbeelding
EnergieCafé Oudewater vraagt om aan te schuiven 4 uur geleden
Thérèse en Gerlinda voor de ingang van de Hobbitstee en de Graaf Jan
Tweedehands kleding krijgt nieuw leven op gezamenlijke kledingmarkt 6 uur geleden
Oktoberfest in Montfoort bij Ons Genoegen
Oktoberfest in Montfoort bij Ons Genoegen 8 uur geleden
Stichting Overtuin Bisdom van Vliet is op zoek naar oude foto's van het theehuisje.
Stichting Overtuin Bisdom van Vliet zoekt oude foto’s van prieel 10 uur geleden
Afbeelding
Zorgen gehoord, maar windmolenproces dendert door 23 uur geleden
Afbeelding
Stichting KCR2 gisteren
Adriaan Besteman (l.) en Wim Heuvelman zijn de mannen van het eerste uur die de scholengroep bij het Gemaal een kickstart hebben gegeven.
Water- en polderwijs tijdens een rondleiding in Haastrecht 1 okt, 15:00