Riet met haar huidige personeel die allemaal overgaan naar Don.
Riet met haar huidige personeel die allemaal overgaan naar Don.

Afscheid van Riet van de Dijketelg

Algemeen

Siem van der Burg

Op de vraag; wat ga je vanaf nu doen Riet, kwam spontaan het antwoord: “Voorlopig helemaal niets”. Vrijdag 27 oktober was de laatste werkdag van Riet Rietveld-van Dijk. Heel veel relaties, vrienden, klanten en familie kwamen tijdens de receptie proosten op de start van haar pensioen.

Vierenveertig jaar lang eigenaarschap van de Dijketelg zit erop. Tijd om de Dijketelg te verkopen en te verhuizen van Papekop naar Oudewater. “Ik neem met een goed gevoel afscheid”, zegt Riet. De Dijketelg komt in goede handen van Don Janmaat van DON food & events, het personeel gaat mee en de Dijketelg blijft gewoon de Dijketelg!

Van 1 november tot 8 december wordt het interieur van de Dijketelg aangepast en de keuken vernieuwd. “Op 8 december gaan we weer open”, zegt Don Janmaat. “Dan kunnen de klanten weer terecht voor alle Dijketelgklassiekers inclusief de ‘groenten van de side dishes en de beroemde appelcompote’. “Want die blijven zoals de klanten het gewend zijn”. Vanaf begin november is alle informatie over de Dijketelg te vinden op de vernieuwde site: www.dijketelg.nl

Foto’s van Hans van den Hoven.
Knopenbad trapt 65-jarig jubileum af: drukte bij zonnige opening 52 minuten geleden
Afbeelding
Echtpaar Anbergen 60 jaar getrouwd 3 uur geleden
Afbeelding
Stoelendans 6 uur geleden
Afbeelding
Henny van den IJssel 25 jaar bij de PLUS 19 uur geleden
Vanaf links: Michel van den Hadelkamp, Joost van Vliet, Marja Knotters, 
Jozef Wilmot Klink en Ben Pannekoek.
BMM Band woensdag 13 mei (avond voor Hemelvaart) weer in St Joseph in Montfoort! 21 uur geleden
Afbeelding
Lijst van gevonden en vermiste dieren 7 mei, 12:00
Afbeelding
Alzheimer Café Oudewater 7 mei, 09:00
Afbeelding
Deze week in Concordia 6 mei, 20:00