Afbeelding
pr

Taalcafé gaat digitaal

Algemeen

‘Het was weer een hele gezellige en zinvolle avond.’

Voor de elf taalvragers (uit Syrië, Jemen, Irak en Eritrea) was het opnieuw een zinvolle avond; voor alle, dus ook de drie taalvrijwilligers was deze avond ook nog eens bijzonder gezellig.

Zoals gewoonlijk stelde ieder zich uitgebreid voor met naam, leeftijd en land/plaats van herkomst. Vervolgens werd er gesproken over de komende zomer en over de vakantie. De bedoeling was dan om dat te doen in goede Nederlandse zinnen. Iedereen deed ontzettend zijn best.

Het laatste deel van de avond werd gepresenteerd door een van de taalvragers over hoe je moet betalen via internet. Een paar mensen hadden hun laptop van Toptaal (de school waar ze Nederlands leren) meegenomen. Anderen gebruikten hun mobiel. Het werd in het Nederlands uitgelegd en indien noodzakelijk, in het Arabisch herhaald. Het bracht veel duidelijkheid.

Dit was de laatste avond van het Taalcafé voor de vakantie. Ze hopen eind augustus weer aan een nieuwe serie te beginnen. En het Taalcafé hoopt dat ze via dit stukje mensen enthousiast weten te maken om ook taalvrijwilliger te worden. Neem dan contact op met Marga Smits of Ria van Welzenis.

Foto’s van Hans van den Hoven.
Knopenbad trapt 65-jarig jubileum af: drukte bij zonnige opening 2 uur geleden
Afbeelding
Echtpaar Anbergen 60 jaar getrouwd 5 uur geleden
Afbeelding
Stoelendans 8 uur geleden
Afbeelding
Henny van den IJssel 25 jaar bij de PLUS 21 uur geleden
Vanaf links: Michel van den Hadelkamp, Joost van Vliet, Marja Knotters, 
Jozef Wilmot Klink en Ben Pannekoek.
BMM Band woensdag 13 mei (avond voor Hemelvaart) weer in St Joseph in Montfoort! 23 uur geleden
Afbeelding
Lijst van gevonden en vermiste dieren 7 mei, 12:00
Afbeelding
Alzheimer Café Oudewater 7 mei, 09:00
Afbeelding
Deze week in Concordia 6 mei, 20:00