Afbeelding

Sinterklaasintocht in Hekendorp

Door: Melissa Overbeek Algemeen

Zaterdag 23 november komt Sinterklaas aan in Hekendorp. Sinterklaasvereniging Hekendorp zorgt voor een feestelijke avond met een verlichte optocht en een kinderdisco in ‘De Boezem’.

Afgelopen weken waren er rond de aankomst van Sinterklaas veel ‘speculasies’. Ging het wel goed met Sinterklaas? In het sinterklaasjournaal konden we allemaal zien dat hij zo nu en dan toch met wat ongemakken te maken had; de stoomboot voer een andere koers dan gepland, Hoofdpiet had het roer afgestaan aan Pieterbaas en lag de stoomboot vaak stil voor een brug. Gelukkig met behulp van velen ging de brug toch steeds open en kon Sinterklaas samen met zijn Pieten in Vianen aanmeren.

Ook Hekendorp hoopt Sinterklaas op een feestelijke manier te ontvangen. Helpen jullie allemaal mee om op tijd alle bruggen te openen?

Verloop van de avond

Om 17.45 uur wordt er gestart met een feestelijke optocht. Deze zal beginnen bij de Boezem en het dorp verder doorkruisen. Iedereen kan hierbij aansluiten. Vergeet geen lampionnen en andere verlichting mee te nemen, zodat er een verlichte stoet ontstaat.

Om 18.00 uur zal de optocht arriveren bij het jaagpad ter hoogte van Goejanverwelle 34. Hier zal iedereen met zijn allen al zingend en swingend Sint en zijn Pieten ontvangen en zich richting verenigingsgebouw ‘De Boezem’ begeven.

Kinderen (t/m groep 8) zijn welkom met een toegangsbewijs (ouder(s)/begeleider(s) zijn ook zonder toegangsbewijs welkom). In ’De Boezem’ wordt er gestart met een kinderdisco. Kinderen ontvangen een cadeautje van Sinterklaas en mogen het podium op voor een fotomoment.

Omdat Sinterklaas en zijn Pieten ook van een feestje houden, worden zij uitgenodigd op de ‘Foute Pieten-Party’ in ‘De Boezem’.

Hekendorp hoopt er samen met Sinterklaas, zijn Pieten en alle bezoekers in ‘De Boezem’ een gezellig feestje van te maken. De bar is open en de dansvloer gereed. Vergeet dus vooral je foute kleding niet en trek je dansschoenen uit de kast. DJ. Damion zal zorgen voor de juiste foute sfeer.

U kunt een toegangsbewijs voor uw kind(eren) bestellen t/m woensdag 20 november door een e-mail te sturen naar sinterklaas.hekendorp@gmail.com. Aan de deur worden geen kaarten verkocht.

Links Suzanne Tollenaar, rechts Vincent Bos.
Oudewater wint de eerste prijs voor het lelijkste kunstwerk van Nederland! 41 minuten geleden
Afbeelding
Volleybalvereniging Jupiter viert 60-jarig jubileum 3 uur geleden
Angstige gezichten.
Geen vervolg in bekertoernooi + voetbalprogramma 4 uur geleden
Foto: John de Wit
Politie zoekt twee verdachten na gewapende overval op tankstation in Oudewater 5 uur geleden
Afbeelding
Muziekhuis trakteert ruim 300 Oudewaterse kinderen op muziek en theater 6 uur geleden
Werken bij, DHME, Daiwa House Modular Europe, Jan Snel, Montfoort, Hulst, Eemshaven, medewerkers, vacature, recruitment, Cojan van Toor Professional Photography Oudewater
Open woningfabriek Daiwa House Modular Europe in Montfoort 8 uur geleden
Afbeelding
Klaverjasavond 9 uur geleden
Afbeelding
Concert Amicitia in de Franciscuskerk 23 uur geleden