Het Recreantentoernooi wordt gesponsord door Overbeek-transport BV Rotterdam en Van der Voet Assurantiën BV Haastrecht.
Het Recreantentoernooi wordt gesponsord door Overbeek-transport BV Rotterdam en Van der Voet Assurantiën BV Haastrecht.

Tafeltennisvereniging TOP organiseert Recreantentoernooi

Door: Cees Reichard Algemeen

Cees Reichard

Tafeltennisvereniging TOP in Haastrecht organiseert in mei en juni het Recreantentoernooi 2024 voor teams van drie personen. Men speelt minimaal twee avonden en maximaal drie avonden. De eerste ronde start in de week van 20 mei en de tweede ronde in de week daarop. De finale wordt gespeeld op vrijdag 7 juni.

De wedstrijden worden gehouden in het clubgebouw TOP-PUNT aan de Julianalaan in Haastrecht. Start om 20.00 uur en de zaal is een half uur voor aanvang open.

Per avond worden drie wedstrijden in poules van vier teams volgens het ‘best of 3’-systeem gespeeld. Bij inschrijving mag men nog een reservespeler opgeven die mag invallen als een van de overige spelers verhinderd is. Op de finaleavond mogen alleen de ingeschreven spelers meedoen aan de wedstrijden.

Voorzitter René Steenbergen: “Er zijn voldoende tafeltennis bats aanwezig, maar men mag ook met eigen materiaal spelen. Het is erg sportief als men niet in een wit shirt speelt.”

Het inschrijfgeld is 10 euro per team en moet op de eerste speelavond voldaan worden.

Aanmelden info@ttv-top.nl. Sluitingsdatum is op donderdag 16 mei.

De TOPvrijwilligers van de Zwem4daagse.
50e Zwem4daagse: een gouden jubileum om trots op te zijn 1 uur geleden
Afbeelding
Openingsconcert zaterdagmiddagserie 3 uur geleden
Bob Noordam.
Vader en dochter zijn geslaagd als kok 5 uur geleden
Afbeelding
Zomerconcert in Montfoort 5 uur geleden
Foto: v.l.n.r. Lida, Rob en Sara met hun eigen ontworpen en geschilderde sokken.
Kunst uit Montfoort belandt op bijzondere sokken 6 uur geleden
Vorig jaar werd het geheel gerestaureerde gemaal opengesteld voor het publiek.
Bezoek stoomgemaal Teylingens in Kamerik 10 uur geleden
Adrie mocht nog één uitruk doen samen met zijn familie.
Brandweervrijwilliger Adrie van Eijk ontvangt Krimpenerwaardspeld 12 uur geleden
Al enige tijd is Coby inmiddels bezig aan de bank die de Vrienden van De Wulverhorst hebben bedacht.
De achtste bank gisteren