Tom Jansen.
Tom Jansen. Foto: Hanneke Stoof

Expositie ‘Het verloren doek’

Door: Hanneke Stoof Algemeen

Hanneke Stoof

Vrijdag 15 december om 20.00 uur opent een korte expositie van schildersgroep ‘De Wilde Weg”, in het theater ‘De Wilde Weg’ aan de Dorpstraat 33 te Linschoten. De toegang is gratis en ook 16 december is de expositie nog de hele dag te zien.

Jansen heeft veertien jaar in Linschoten gewoond met zijn gezin. Het schilderachtige Linschoten is door Jansen veelvuldig gebruikt in zijn schilderijen. Jansen is leraar kunstvakken en daarnaast kunstschilder. Voor de kunstroute 2017 heeft hij samen met een groep plaatselijke schilders de portretsessie ‘de markante Linschotenaar’ uitgewerkt. Deze portretsessie toont zijn betrokkenheid bij de lokale gemeenschap en kunstscène. Hierna is schildergroep ‘De Wilde Weg’ ontstaan die jaarlijks een tweetal workshops van Jansen volgt en exposeert.

Het thema van de huidige expositie is ‘Het verloren doek’. De deelnemers hebben een eigen interpretatie gemaakt van een bekende Nederlandse schilder vanaf 1850. Zo duiken doeken van Toorop, Mondriaan en Corneille op ... met een knipoog!

Afbeelding
Gelukkig weer beschikbaar.
Goejanverwellesluis Hekendorp weer open voor water en recreatievaart 2 uur geleden
Afbeelding
Twee Oudewaternaren zijn maatjes voor Jonas 7 uur geleden
Afbeelding
Belangstelling voor Mantelzorgcafé groeit 10 uur geleden
Amarin en Veerle
Jonge klimaatraad inspireert gisteren
Afbeelding
Luister naar het verhaal van Museum Bisdom van Vliet vanaf een bankje in de Overtuin 10 aug, 15:00
bomen op de kade
Nieuwe kademuur 10 aug, 10:00
Cees Reichard heeft al heel wat kilometers gefietst op zijn fiets, zónder ondersteuning.
Cees (80) fietste volledig op eigen kracht het IJsselmeer rond 9 aug, 18:00
Voorkant
Briefkaart 9 aug, 12:00