De vrijwilligers. Tweede van rechts in de zwarte jas de ontwerper Hans Bulder.
De vrijwilligers. Tweede van rechts in de zwarte jas de ontwerper Hans Bulder. Foto: Wim Klever

Mozaïekbank Wulverhorst onthuld

Door: Wim Klever Algemeen

Zaterdag 17 oktober is de achtste mozaïekbank in Oudewater onthult. Hij staat te pronken bij de ingang van De Wulverhorst.

De bank is een bijzonder jubileumcadeau van de Stichting Vrienden van De Wulverhorst, ter gelegenheid van het 55-jarige bestaan van het woon- en zorgcentrum. De afgelopen maanden hebben Coby Feller en 25 vrijwilligers van ‘Oudewater Zit Goed!’ met veel geduld en vakmanschap gewerkt aan het mozaïek. Steen voor steen is de bank uitgegroeid tot een kleurrijk kunstwerk. Enkele bewoners van De Wulverhorst volgden de vorderingen tijdens bezoekjes aan de werkplaats.

De onthulling vond na toespraakjes van Coby, Joyce Jacobs (bestuurder) en Bert Vermeij (voorzitter van de Vrienden van Oudewater) plaats door Joyce en bewoner Arie Bax. Na de onthulling kon Hans Bulder, die het ontwerp gemaakt had, het ontwerp toelichten. De twee handen stellen de handen van de verzorgende en verzorgde voor. Op de bank staat de tekst ‘Hartelijk, deskundig en dichtbij’. De onthulling werd gevierd met een drankje en gebakje voor alle belangstellenden, en zeker voor de vrijwilligers!

De achterkant mag er ook zijn (foto: Maarten Visser).
Afbeelding
Deze week in Concordia 10 minuten geleden
De vrijwilligers. Tweede van rechts in de zwarte jas de ontwerper Hans Bulder.
Mozaïekbank Wulverhorst onthuld 1 uur geleden
Deze foto is van het optreden van Zanglust in de Oud Katholieke kerk in Oudewater tijdens Open Monumentendag.
Zanglust viert 80-jarig bestaan met jubileumconcert 14 uur geleden
Afbeelding
Vianen Slim in Gevels opent na 35 jaar deuren tijdens Open Bedrijvendag 16 uur geleden
Afbeelding
Wout van Kouwen blij, STRO blij … 19 uur geleden
Volle zaal verhalenfestival.
Moraal van het verhaal: een volle zaal voor mooie verhalen in Haastrecht 22 uur geleden
Discussie rond de stellingen.
Weinig animo voor bewonersavond Linschoten, wel veel gespreksstof gisteren
Links Suzanne Tollenaar, rechts Vincent Bos.
Oudewater wint de eerste prijs voor het lelijkste kunstwerk van Nederland! 20 okt, 18:00