
Koningsdag Oudewater
Door: Melissa Overbeek AlgemeenBij de aubade was het zoals gewoonlijk erg druk, waarbij heel veel gedecoreerden aanwezig waren. De burgemeester werd opnieuw verrast door de vele vrijwilligers die voor de nodige hand- en spandiensten zorgden. De Muziekgroep speelde er lustig op los en de Vocal Kids zorgde voor het jeugdige element.
Koningsnacht was enorm gezellig geweest: heerlijk weer, een gezellige sfeer en zeker leuke muziek liet Anneke van het Stadscafé weten.
Op de kindervrijmarkt werd veel verkocht, de eerste twee aan wie het gevraagd werd, Tom en Annika, waren dik tevreden. Sara - ze stond eerder in De IJsselbode met een verhaal over hoe zij kerst doorbracht - speelde op haar dwarsfluit en maakt het dus nog gezelliger dan het al was. Af en toe was het file-lopen, vertelde iemand die een Syrische jongen ertoe had weten te bewegen spulletjes te verkopen; het liep als een trein. De IJsscheppers deden goede zaken.
Marianne Snel deelde muntjes uit waarmee kinderen een bolletje ijs, popcorn, een zakje chips of poffertjes konden bemachtigen. Elders waren ze al begonnen met stokken vangen, de boksbal en het spiraalspel.
’s Middags waren er 9 acts te zien tijdens Oudewater got talent! Van een ballonnentovenaar, tot dans en zang; Oudewater heeft heel wat talenten rondlopen die hun kunsten aan het enthousiaste publiek konden tonen. Ook de jury bestaande uit zanger Bas Vlieland, Sebastian van Zuijlen van het Muziekhuis en de Leeuw waren zichtbaar onder de indruk. Uiteindelijk gingen danseressen Nova, Sophia en Fem er met de eerste prijs vandoor. Na de talentenshow zorgden dj Tjeusto, aanstormend talent Jacey Kuijper en de Bram Houg Band voor een muzikaal feestje. Kortom: supergezellig!

















