Afbeelding
Foto: Aad Kuiper

Taalcafé met taalspelletjes

Door: Aad Kuiper Algemeen

Nadat in december de Goedheiligman het Taalcafé een bezoek bracht, muziek al meerdere malen een rol had gespeeld en alweer wat langer geleden per Touwtrein een bezoek aan een boerderij was gebracht, hielden ze het deze maal in het Taalcafé een beetje simpeler; maar niet minder doeltreffend.

Afgelopen week waren er spelletjes voor groot en klein. Uiteraard allemaal spelen die met de Nederlandse taal te maken hebben. Het was leuk dat wethouder Walther Kok aanwezig was om mee te krijgen hoe gezellig het is in het Taalcafé is en met hoeveel plezier er gewerkt wordt! En hoeveel resultaat al die inspanningen hebben.

Het volgende Taalcafé vindt plaats in mei. Wie zijn of haar steentje ook wil bijdragen aan dit initiatief - vrijwilligers zijn van harte uitgenodigd en worden uiteraard waar nodig ondersteund - kan contact opnemen met Ria van Welzenis, mariavanwelzenis@gmail.com of Marga Smits, margasmits54@outlook.com

Aad Kuiper

Afbeelding
Ben de Rooij.
Zaterdagmiddagconcert in Oudewater 10 uur geleden
V.l.n.r.: Veerle, Ton Bunnik (Stichting Vrienden SWOM), Emma en Frank van der Jagt (directeur-bestuurder SWOM).
Goededoelenmarkt 16 uur geleden
Ineke met haar prijs.
‘Heksenkind’ wint de vakjuryprijs ‘Het Hoogste Woord’ 19 uur geleden
Daphne van Kooten (rechts) in gesprek met clubgenoot Vita van Deuren (links) en Pauline Tas, de winnares van het brons (foto: Hanneke Mennens).
NK-zilver voor Van Kooten en Vos 21 jul, 18:00
Afbeelding
Voor elk wat wils 21 jul, 10:00
Ria achter de kassa.
Ria stopt na bijna vier decennia in de supermarkt 20 jul, 18:00
Afbeelding
Wandelschoenen aan voor zevende Knooppunt-vierdaagse 20 jul, 12:00
Bezoekers bij de bijenstal.
Open Imkerijdagen trekken bezoekers naar Linschoten 19 jul, 18:00