Godfried Bomans
Godfried Bomans Foto: pr

Lezing over Godfried Bomans

Algemeen

Op maandag 20 februari zal de heer Gé Vaartjes voor de Geschiedkundige Vereniging Oudewater een lezing houden over Godfried Bomans. De lezing wordt gehouden in de tuinzaal van De Wulverhorst, aanvang 20.00 uur. Toegang gratis voor de leden van de geschiedkundige vereniging, niet-leden betalen 2,50.

Godfried Bomans, schrijver van onvergetelijke boeken, overleed vijftig jaar geleden. Bomans was vaak op de televisie te zien, welbespraakt, geestig en met milde ironie. Erik of het klein insectenboek is mogelijk zijn meest bekende werk.

Gé Vaartjes kan veel meer over hem vertellen: deze neerlandicus en biograaf van Herman de Man en Top Naeff werkt momenteel aan het levensverhaal van Godfried Bomans.

Zijn voordracht zal worden begeleid door een beeldpresentatie van grafisch ontwerper Pim Oxener.

Afbeelding
Corry Roest draagt Andante Uitvaartbegeleiding over aan vertrouwde gezichten 7 uur geleden
Afbeelding
Een cheque voor de jeugdbrandweer Linschoten 8 uur geleden
Afbeelding
Veel vragen omtrent tijdelijke opvang in klooster 9 uur geleden
Afbeelding
Gemeente faciliteert tijdelijke opvang in Haastrecht 10 uur geleden
Afbeelding
Raadsvergadering Montfoort 11 uur geleden
Afbeelding
Gelijke spelen voor Montfoort en Haastrecht 11 uur geleden
Afbeelding
Belevingsgerichte gangen in De Wulverhorst 27 mrt., 19:00
Afbeelding
Hij was geen bezemleuner 27 mrt., 18:00