Afbeelding

Taizéviering in Haastrecht

Algemeen

Zondag 25 september wordt om 17.00 uur een Taizéviering gehouden in de Hervormde Kerk in Haastrecht. Deze gebedsdienst wordt georganiseerd door het HAPIS (Haastrechts Platform Interkerkelijke Samenwerking) en staat in het teken van de PAX Vredesweek.

De sfeer van de viering is meditatief en verstild. We zingen de kenmerkende korte liederen van Taizé, die worden afgewisseld met een schriftlezing, gebeden en stilte. Vooraf (inloop 16.30 uur) is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten. De viering begint om 17.00 uur en vanaf circa 16.45 uur bereiden we ons in stilte voor op de viering.

Jaap den Besten, uit Lopik, begeleidt het geheel op de vleugel. Van 16.00 tot 16.30 uur bereiden we de liederen die gezongen worden met elkaar voor, waar mogelijk in meerstemmigheid.

Iedereen is hiervoor van harte welkom. Aanmelden is niet nodig.

Foto’s van Hans van den Hoven.
Knopenbad trapt 65-jarig jubileum af: drukte bij zonnige opening 53 minuten geleden
Afbeelding
Echtpaar Anbergen 60 jaar getrouwd 3 uur geleden
Afbeelding
Stoelendans 6 uur geleden
Afbeelding
Henny van den IJssel 25 jaar bij de PLUS 19 uur geleden
Vanaf links: Michel van den Hadelkamp, Joost van Vliet, Marja Knotters, 
Jozef Wilmot Klink en Ben Pannekoek.
BMM Band woensdag 13 mei (avond voor Hemelvaart) weer in St Joseph in Montfoort! 21 uur geleden
Afbeelding
Lijst van gevonden en vermiste dieren 7 mei, 12:00
Afbeelding
Alzheimer Café Oudewater 7 mei, 09:00
Afbeelding
Deze week in Concordia 6 mei, 20:00