Afbeelding

Fit2Lead: zet jezelf als ondernemer op 1

Door: Isa van Beek Algemeen

Veel MKB-ondernemers staan altijd aan. De zaak draait, klanten moeten geholpen worden en personeel rekent op je. Voor je het weet ben je vooral bezig in de operatie: meewerken, problemen oplossen en brandjes blussen. Tijd om echt vooruit te kijken is er nauwelijks.

In gesprekken met ondernemers hoor ik bij Fit2Lead vaak dezelfde dingen terug.

•         “Ik zit vast in de dagelijkse drukte.”

•         “Ik werk hard, maar ik weet niet waar ik naartoe werk.”

•         “Ik heb niemand om echt mee te sparren.”

Veel ondernemers voelen dat het anders moet, maar weten niet goed waar te beginnen. Wat is eigenlijk je doel? Waar wil je over een paar jaar staan met je bedrijf? En welke keuzes horen daarbij? Zonder duidelijke richting blijf je reageren op wat zich aandient, in plaats van bewust te werken aan groei.

Daarom biedt Maaike van Hooidonk van Fit2Lead een praktisch coachingstraject van zes maanden voor ondernemers die zichzelf op 1 durven te zetten. “We starten met het bepalen van je stip op de horizon: waar werk je naartoe? Van daaruit maken we het concreet met heldere kwartaaldoelen en bijbehorende acties. Die vertalen we naar maanddoelen die passen bij jouw dagelijkse praktijk. Elke maand voeren we een coachingsgesprek om voortgang te bespreken, keuzes te maken en bij te sturen waar nodig.”

Dit traject bij Fit2Lead levert ondernemers concreet op:

•         meer duidelijkheid over richting en doelen

•         rust en overzicht in hoofd en agenda

•         betere keuzes, ook voor de lange termijn

•         ruimte om aan je bedrijf te werken in plaats van er alleen in

Maaike: “Voor ondernemers die willen verkennen of dit bij hen past, nodig ik je bij Fit2Lead graag uit voor een kennismakingsgesprek met een kop koffie. Gewoon om te kijken waar je nu staat en waar je naartoe wilt.” Meer informatie: www.fit2lead.nl

Fit2lead
keerkring 8-103 Gouda
maaike@fit2lead.nl
06-48786630

Live! Op Zondag The Murphy Jets
Deze week in Concordia 2 uur geleden
Afbeelding
Opruimen gaat niet over wegdoen - maar over kiezen 5 uur geleden
Praisedienst met Gospelkoor Believe
Praisedienst met Gospelkoor Believe 7 uur geleden
Brent geeft uitleg bij de bodemopbouw.
Veel belangstelling voor archeologische opgravingen 8 uur geleden
Kinderen krijgen uitleg bij hun gevonden schatten van Iris Korver.
Montfoortse leerlingen duiken de geschiedenis in 22 uur geleden
Liefde in Lockdown
Een verrassende energieke voorstelling van De Schijnwerper gisteren
 Oudewater ontdekken met Outside Escape
Oudewater ontdekken met Outside Escape 17 apr, 15:00
De Hekendorpse Toneel Vereniging, HTV, brengt het stuk 'Rijk worden, doodeenvoudig'.
Iedereen in Hekendorp wordt rijk 17 apr, 12:00