
Muziek op de Markt van start op zaterdagavond 5 juli
Door: Siem van der Burg AlgemeenVoor bewoners van Oudewater, bezoekers uit de regio en toeristen die graag ‘een terrasje pikken’ is het de komende tijd goed toeven op de Markt in Oudewater. Nu is dat altijd wel het geval maar voor iedereen die dat niet regelmatig doet is er nu het beste alibi dat je je kan bedenken om het wel te doen. Van 5 juli tot en met 23 augustus zullen twintig orkesten, gezelschappen, koren en bands hun muziek ten gehore brengen in de Muziektent tijdens ‘Muziek op de Markt’.
Organisatie
Muziek op de Markt wordt georganiseerd door ‘De vrienden van Oudewater’ in samenwerking met Stadscafé Oudewater en Grand Café Hex. Die laatste twee hebben een groot deel van het benodigde budget beschikbaar gesteld. Daarnaast zijn er een aantal particulieren, de gemeente Oudewater, bedrijven en winkeliers die hebben gedoneerd.
Programma eerste weekend
De band FunkThis bijt dit jaar het spits af. FunkThis is een zeskoppige band bestaande uit vier ervaren muzikanten en twee vrouwelijke zangeressen die het publiek vermaken met dansbare covers met een Funky bite.
Zondag 6 juli staat in het teken van de verjaardag van de stad. Van 14.00 tot 15.00 uur speelt de nieuwe band Old Water Boys. Ze zingen vooral countrymuziek. Van 15.30 tot 15.45 uur zingen de Vocal Kids van het Muziekhuis en tenslotte is het van 16.15 tot 16.45 uur de beurt aan Popkoor Oudewater.
Details en de tijden
Het volledige programma kunt u vinden in het programmaoverzicht in deze krant of op de site vriendenvanoudewater.nl
Van Muziek op de Markt kan genoten worden door op de terrassen van HEX en het Stadscafé plaats te nemen, maar u kunt natuurlijk ook gewoon vanaf de zijkant genieten van de muziek.


















