Zorg goed voor jezelf
Zorg goed voor jezelf Foto: SWOM

Interactieve workshop ‘Klein geluk voor de mantelzorger’

Door: Sjoukje Dijkstra Algemeen

Op dinsdag 15 april organiseert Steunpunt Mantelzorg een interactieve workshop voor mantelzorgers in gemeente Montfoort. De workshop helpt mantelzorgers ontdekken hoe zij goed voor zichzelf kunnen zorgen en ontspannen. De workshop vindt plaats in zalencentrum Sint Joseph en begint om 19:00 uur. Deelname is gratis en elke deelnemer ontvangt voor aanvang het boek ‘Klein Geluk’ voor de mantelzorger.

Hoe blijf je in balans als mantelzorger

Zorgen voor een naaste is waardevol, maar het kan ook zwaar worden. Vaak begint mantelzorg klein: een boodschap doen, een afspraak regelen. Maar na verloop van tijd kan het steeds meer worden. Mensen in je omgeving zeggen dan misschien: “Zorg goed voor jezelf!” of “Ontspan eens!” Maar hoe doe je dat?

Onder leiding van Maria Grijpma gaan deelnemers op een gezellige en actieve manier aan de slag om te ontdekken hoe ze goed voor zichzelf kunnen zorgen. Waar krijg je energie van? Hoe kun je ontspannen? En heel belangrijk: hoe zorg je ervoor dat je dit ook echt doet? Maria’s aanpak is gebaseerd op de zes pijlers van Positieve Gezondheid. Tijdens de workshop krijg je praktische tips en handvatten.

Alle deelnemers krijgen het boek Klein Geluk voor de mantelzorger, geschreven door Maria Grijpma en Inge Jager. Dit boek staat vol praktische tips om beter voor jezelf te zorgen als mantelzorger.

Afbeelding
Nest met Aziatische hoornaars verwijderd 14 uur geleden
Van Huyse Makelaars, Martine de Keizer
VanHuyse is Impactvolle Makelaar van het Jaar 2026 18 uur geleden
Het college van burgemeester en wethouders van Krimpenerwaard.
College Krimpenerwaard presenteert begroting 2027 22 uur geleden
Afbeelding
Griezelig sprookjesparadijs tijdens Nacht van het Griezelen 16 okt, 18:00
Foto Wim Klever
‘Bescherm onze gezondheid en nachtrust’ 16 okt, 13:00
Dick Aerts (links) en Harry Vlek.
Zeebonken van beeldhouwer Dick Aerts 16 okt, 10:00
Hennie de Roode en Marga Severs bedienen de klanten.
Linschoter kermis 15 okt, 19:00
Afbeelding
Zangvereniging ‘De Banier’ 75 jaar 15 okt, 16:00