Op het jubileumjaar van het koor Zingt Gode Lof volgde de overhandiging van de koninklijke erepenning.  Die erepenning werd onlangs in bewaring gegeven bij Vereniging Oud-Linschoten (VOL).
Op het jubileumjaar van het koor Zingt Gode Lof volgde de overhandiging van de koninklijke erepenning. Die erepenning werd onlangs in bewaring gegeven bij Vereniging Oud-Linschoten (VOL). Foto: PR

Minidocu vormt prachtig slotstuk jubileumjaar Zingt Gode Lof

Door: Jurgen van der Hoeven Algemeen

Op het jubileumjaar van het koor Zingt Gode Lof volgde de overhandiging van de koninklijke erepenning. Die erepenning werd onlangs in bewaring gegeven bij Vereniging Oud-Linschoten (VOL). Inmiddels staat ook een prachtige minidocumentaire online waarin alle hoogtepunten van het jubileumjaar voorbijkomen.

In de documentaire wordt in vogelvlucht een beeld gegeven van wat het koor de afgelopen honderd jaar allemaal heeft gedaan. Meerdere koorleden komen aan het woord. “Zij vertellen daarin enthousiast wat het zingen in een koor voor hen betekent”, vertelt Corine van der Vaart, bestuurslid van Zingt Gode Lof.

De documentaire is echter niet alleen interessant voor koorleden. “Er zijn ook prachtige beelden gemaakt van Linschoten. De mensen in Linschoten zijn trots op hun dorp en wat daar allemaal gebeurt. Iedereen wordt blij bij het bekijken van deze beelden: wat wonen we toch mooi en wat wordt er veel voor en met elkaar gedaan”, aldus Van der Vaart.

Het koor heeft dan ook al veel mooie reacties gehad op de documentaire. “Het aantal views heeft ons blij verrast. We zijn een koor in een niet zo’n groot dorp, maar er is al veel naar gekeken. Dat bewijst maar weer dat Linschoten niet ‘gewoon’ een dorp is, maar een dorp waar écht leuke dingen gebeuren en waar de verbondenheid groot is.”

Nieuwsgierig geworden? De documentaire is te vinden op het YouTube-kanaal van Zingt Gode Lof.

Minidocu vormt prachtig slotstuk jubileumjaar Zingt Gode Lof.
Ivanka (links), Jan en Maria beklimmen op 4 juni de Alpe d'Huez.
Familie De Goeij beklimt Alpe d’Huez voor kankeronderzoek 2 uur geleden
Afbeelding
Projectkoor Zingt Gode Lof geeft concert in ‘t Kruispunt 4 uur geleden
Afbeelding
Boerennatuur belevenissen is Vlist 6 uur geleden
Afbeelding
Oude bom uit Tweede Wereldoorlog Westerwal veilig verwijderd 7 uur geleden
Echtpaar de Jong-Markus.
Diamanten huwelijksfeest voor Teus en Pieta de Jong 10 uur geleden
Vanaf links: Bert Warmelink, Linda Sangers en Marius Thomassen.
Enthousiaste deelnemers genieten van doortrapfietstocht van Groene Hart Vitaal 12 uur geleden
Afbeelding
Bijeenkomst voor mensen met niet-aangeboren hersenletsel 13 uur geleden
Afbeelding
Spectaculaire aankomst bij examengala 28 mei, 20:00