Zingt Gode Lof 100 jaar.
Zingt Gode Lof 100 jaar. Foto: PR

Zingt Gode Lof 100 jaar

Door: Hanneke Stoof Algemeen

Het Linschotense koor Zingt Gode Lof blaast dit jaar 100 kaarsjes uit en dat moet gevierd worden! Een jaar lang wordt er gefeest met activiteiten voor jong en oud.

Al eerder waren ouderen uitgenodigd op een gezellige ‘meezing-middag’ en in de meivakantie waren de feestgangers vooral kinderen. Een muzikale speurtocht, waarbij gezocht moest worden naar muzieknoten, leidden de kinderen door een groot deel van het dorp. Na afloop kon het formulier ingeleverd worden met naam en adres en was het wachten tot de verrassing thuisbezorgd werd.

Een muzikale speurtocht, waarbij gezocht moest worden naar muzieknoten, leidden de kinderen door een groot deel van het dorp.
Afbeelding
Vijf jaar Grand Café & Hotel Broeck 10 uur geleden
Afbeelding
Lijst van gevonden en vermiste dieren 12 uur geleden
Afbeelding
Startzondag in Haastrecht: Wat hoor je als je luistert? 19 uur geleden
Afbeelding
Vele verenigingen zijn in actie tijdens de Grote Clubactie 25 sep, 20:00
Githa Oosterlee / v.l.n.r. Joop de Jong, Marijke de Jong, Jaap Wijn, Daniëlle Poot en Rob Roemers.
Gouds trio Change of Key begint aan 14e seizoen Country Café Concordia 25 sep, 18:00
Enthousiaste bewoners van de Liezeborgh met hun familie en overige vrijwilligers.
Rolstoeldriedaagse brengt vrolijkheid door Haastrecht 25 sep, 15:00
Het woonhuis dat eerst op de locatie stond. Het was een dubbel woonhuis waar in de rechterhelft hun grootvader met elf kinderen woonde.
Transportbedrijf L.A. Verkleij B.V. viert 125-jarig bestaan 25 sep, 12:00
De Vlisterzangers, het G-Orkest Lekkerkerk en special guest Adje treden voor u op tijdens het bijzondere G-Concert.
G-Festival en G-Concert brengen inclusief feest naar Haastrecht 25 sep, 09:00