Afbeelding
Foto:

Artozona voert klucht ‘Rondje Balkon’ op

Door: Margreet Nagtegaal Algemeen

Elke jaar brengt toneelvereniging Artozona een klucht of toneelstuk op de planken. Het is een oude club want in 2026  vieren ze hun 80-jarig bestaan. Maar ze zijn nog steeds springlevend en enthousiast om met elkaar elke keer weer een mooie toneelavond te verzorgen.
Een echte klucht deze keer met veel verwarring, hectiek en verrassende elementen.

In maart dit jaar is begonnen met de eerste repetities voor de komedie Een Rondje Balkon. Nadat er geïnventariseerd was wie er deze keer mee wilde doen en welke rol men zou willen, kon er gezocht worden naar een geschikt stuk. Het verhaal gaat als volgt: De staatssecretaris Richard heeft een avontuurtje georganiseerd met zijn secretaresse Jane. De avond wordt echter wreed verstoord als blijkt dat er een lijk in de vensterbank van hun hotelkamer ligt. Veel verwikkelingen als blijkt dat de man van Jane zijn ingehuurde privédetective op zijn vrouw heeft afgestuurd. Een kabinetchef wordt erbij gehaald om alles te regelen maar, je begrijpt het al, alles wordt alleen maar ingewikkelder. De hoteleigenaar wil de goede naam van het hotel proberen te redden en de kelner verlangt bij elke hulp die hij biedt een dikke fooi. Het is zijn avond! Een lijk in de kast is de grote hilariteit in het stuk, temeer als blijkt dat het lijk toch nog leeft. Mooi vormgegeven en gespeeld. Meer gaan we niet vertellen. Kom gezellig kijken en genieten.

Avondje uit in de Klepper

Op zaterdag 12 oktober, vrijdag 18 en zaterdag 19 oktober zal de klucht in de Klepper in Oudewater worden opgevoerd. Een mooi avondje uit, gewoon in Oudewater. De zaal gaat open om 19.30 en de voorstelling begint om 20.00 uur. Kaarten zijn 12 euro 50. Kaarten zijn via de website van Artozona of via de PLUS te koop. Ook aan de zaal worden ze verkocht. De spelers die meespelen zijn: Koen Stekelenburg, Diana Stalvord, Tim van der Windt, Anne-Marie Graveland-Wieser, Sandy de Wit-van den Heuvel, Nico Stolwijk, Menno Schoonderwoerd, Joop Snel, Demelza den Hartogh en Merle Gepkens. De regie ligt bij Miranda van der Heul. Achter de schermen natuurlijk veel handen bij de grim, techniek en souffleren. Het enthousiasme van alle spelers en het hele team maakt het een mooie toneelavond met veel hilariteit. Van harte welkom en mis het niet!

Wijnproeverij voor het goede doel
Wijnproeverij voor het goede doel 2 uur geleden
Eerst nog gesloopt.
De Kleine Betuwe - een nieuwe plek om thuis te komen 5 uur geleden
Afbeelding
Nieuw in de Krimpenerwaard: Ouder-Kindavontuur op een onbewoond eiland 18 uur geleden
Een Chayote als cadeautje
Reünie 20 uur geleden
Mooi, die lente
Mooi, die lente 19 apr, 10:00
De schutsluis gaat weer open
De schutsluis gaat weer open 18 apr, 20:00
Afbeelding
Lijst van gevonden en vermiste dieren 18 apr, 18:00
Live! Op Zondag The Murphy Jets
Deze week in Concordia 18 apr, 15:00