
Haastrecht Klassiek trekt weer veel bekijks
Door: Mireille van der Ham AlgemeenWederom goede temperaturen en genoeg bekijks. Een ideale dag voor de trotse eigenaren en geïnteresseerden voor weer een traditioneel dagje Haastrecht Klassiek.
Honderd klassiekers
Zo’n honderd klassieke voertuigen, van tractoren tot auto’s in verschillende maten en uitvoeringen en zelfs wat bromfietsen, deden er dit jaar op zondag 15 september mee aan Haastrecht Klassiek. Nadat de voertuigen eerst bekeken konden worden op en naast het Concordiaplein, reden de eigenaren trots met hun mooi opgepoetste klassieker in de stoet, langs de belangstellenden aan de kant van de weg. Verschillende geïnteresseerden hadden zich aangemeld om met zo’n mooi voertuig mee te kunnen rijden tijdens dit bijzondere evenement.
Vlisterzangers en Outlaws
Na de rondrit lieten de bestuurders zich de heerlijke hamburgers op het Concordiaplein goed smaken. Ook overige bezoekers vermaakten zich onder het genot van een drankje met de muziek van De Vlisterzangers en The Outlaws. Er kan teruggekeken worden op een mooi Haastrecht Klassiek tijdens het open monumentenweekend.

















