Een sportieve sfeer en een geslaagd toernooi volgens de organisatie.
Een sportieve sfeer en een geslaagd toernooi volgens de organisatie. Foto: Sjoukje Dijkstra

Volleybal in het Park verhuist naar Sporthal

Door: Sjoukje Dijkstra Algemeen

Sjoukje Dijkstra

De dertigste editie van Volleybalpret werd dit jaar omgedoopt tot Pret in de Zaal. Vanwege het onvoorspelbare weer besloot volleybalvereniging De Valk het evenement binnen te houden in De Hofland, en wat een succes was het, zo laat de organisatie naderhand weten.

‘s Ochtends kwamen bijna negentig kinderen van zeven verschillende verenigingen uit de regio samen voor een sportieve strijd. De verschillende niveaus zorgden voor spannende wedstrijden. Tijdens de pauzes werden de kinderen in vrolijke kleuren geschminkt en aan het eind van de ochtend kreeg iedereen een eerste prijs. De kinderen gingen extra blij naar huis met een (chocolade) medaille en een sporttasje gevuld met een appel.

‘s Middags was het de beurt aan de jongeren en volwassenen uit de buurt. Zes teams, waaronder één dat op een ludieke manier een verjaardag vierde, gingen de strijd met elkaar aan. De sfeer zat er goed in, met een gezonde dosis broederlijke rivaliteit en indrukwekkend volleybaltalent. Ook hier ging elk team met een prijs naar huis, want het was tenslotte feest bij De Valk.

Dit evenement was mogelijk dankzij de inzet van vele vrijwilligers en de steun van sponsoren zoals Intersport Woerden, HEMA Woerden/Amsterdam, Albert Heijn Montfoort, Multicopy Woerden, Vlooswijk en RvR Betonpomp Verhuur.

Een meisje staat te kijken hoe haar moeder het er vanaf brengt.
Er was schminken en er waren tattoos voor kleine én grote volleybal fans.
Enthousiaste bewoners van de Liezeborgh met hun familie en overige vrijwilligers.
Rolstoeldriedaagse brengt vrolijkheid door Haastrecht 49 minuten geleden
Het woonhuis dat eerst op de locatie stond. Het was een dubbel woonhuis waar in de rechterhelft hun grootvader met elf kinderen woonde.
Transportbedrijf L.A. Verkleij B.V. viert 125-jarig bestaan 3 uur geleden
De Vlisterzangers, het G-Orkest Lekkerkerk en special guest Adje treden voor u op tijdens het bijzondere G-Concert.
G-Festival en G-Concert brengen inclusief feest naar Haastrecht 6 uur geleden
Afbeelding
De IJsselbode is met spoed opzoek naar bezorger voor Montfoort 19 uur geleden
Twan steeplebalk gemaakt door fotootjes.sterrehoutzager
Goudena wint zilver & brons 20 uur geleden
Afbeelding
Mirakel Oudewater viert tien jarig bestaan 21 uur geleden
Bert de Groot en Hans van Dam.
Goejanverwellesluis Hekendorp officieel geopend 23 uur geleden
Burendag
Hekendorp verbindt gisteren