Een potje bubbelvoetballen in een grote plastic bal.
Een potje bubbelvoetballen in een grote plastic bal. Foto: pr

Bubbelvoetbal

Door: Margreet Nagtegaal Algemeen

Margreet Nagtegaal

Waarschijnlijk heb je er nog nooit van gehoord, bubbelvoetbal! Voetballen maar dan net even anders. Je zit namelijk in een grote plastic bal en zo ga je spelen. Je kunt het eens proberen in Waarder op woensdag 13 september van 15.00-17.00 in het park naast het Huis van Alles of te wel de Tennisvereniging Slagwaardig. Leuk om te doen en leuk om naar te kijken.

Het seizoen is weer helemaal gestart, ook voor Het huis van Alles in Waarder. Als eerste hebben ze een heel bijzonder evenement voor de jeugd van de basisschool. Een voetbaltoernooi met hele grote plastic ballen om je heen. Hilarisch om te zien. Onder leiding van spelleider Marijn Blonk zal er gespeeld worden in teams van vijf tegen vijf. Geef je kind van tevoren op zodat de teams alvast samengesteld kunnen worden.

Sportief bezig zijn in de buitenlucht. Dat is het doel van deze activiteit, maar plezier hebben samen ook. Deze horen natuurlijk helemaal bij elkaar. Bij veel deelnemers volgen er meer tijdstippen om iedereen een kans te geven hieraan mee te doen. Kosten 2 euro p.p.

Dank aan SenW Bodegraven-Reeuwijk voor hun bijdrage aan deze activiteit. Op deze manier kan de jeugd gestimuleerd om (meer) te gaan bewegen en door de geringe bijdrage is het financieel mogelijk gemaakt voor ieder kind.

Geef je zo snel mogelijk op dan kunnen er teams gevormd worden.
Via mail waarder@huisvanalles.nl of WhatsApp naar 06 25577763.
Zoiets leuks wil je toch niet missen?

Het woonhuis dat eerst op de locatie stond. Het was een dubbel woonhuis waar in de rechterhelft hun grootvader met elf kinderen woonde.
Transportbedrijf L.A. Verkleij B.V. viert 125-jarig bestaan 1 uur geleden
De Vlisterzangers, het G-Orkest Lekkerkerk en special guest Adje treden voor u op tijdens het bijzondere G-Concert.
G-Festival en G-Concert brengen inclusief feest naar Haastrecht 4 uur geleden
Afbeelding
De IJsselbode is met spoed opzoek naar bezorger voor Montfoort 17 uur geleden
Twan steeplebalk gemaakt door fotootjes.sterrehoutzager
Goudena wint zilver & brons 18 uur geleden
Afbeelding
Mirakel Oudewater viert tien jarig bestaan 19 uur geleden
Bert de Groot en Hans van Dam.
Goejanverwellesluis Hekendorp officieel geopend 21 uur geleden
Burendag
Hekendorp verbindt 22 uur geleden
De burgemeester en de commissaris van de Koning openen officieel het nieuwe gemeentehuis.
Commissaris van de Koning opent nieuwe gemeentehuis Krimpenerwaard gisteren