Er komen vijf bandjes uit Oudewater, waaronder The Outlaws en Rockdivision, maar ook The Amazing Stroopwafels en 69 Comeback.
Er komen vijf bandjes uit Oudewater, waaronder The Outlaws en Rockdivision, maar ook The Amazing Stroopwafels en 69 Comeback. Foto:

Stadspark Oudewater Festival is er klaar voor

Door: Aad Kuiper Algemeen

Aad Kuiper

“De optredens zijn geregeld,” laat Ingrid van der Wijngaard weten, “de voorverkoop loopt als een trein en ook de sponsoring is boven verwachting. Dus wat ons betreft kan het niet meer stuk. Op naar de allereerste editie van het Stadspark Oudewater festival op zaterdag 2 september van 14.00 tot 23.00 uur.”

“We gunnen alle Oudewaternaren en iedereen uit de omgeving, van jong tot oud, een leuk en gezellig festival. Het enige wat nog tegen kan zitten is het weer, maar daar gaan we niet van uit.”

“Maar met dit nieuwe concept,” voegt ze er meteen aan toe, “zijn er, ondanks dat sponsoren niet alleen financieel steunen, maar ook goed meedenken, toch meer kosten gemoeid dan we ingeschat hadden. We moesten bouwhekken regelen, podia, tenten, verzekeringen, beveiliging en het allerbelangrijkste voor de gasten: de optredens. Zo komen er vijf bandjes uit Oudewater, waaronder The Outlaws en Rockdivision, maar ook The Amazing Stroopwafels en 69 Comeback. En in de loungehoek staat behalve DJ Theis’n ook de Platenbakker met ongelofelijk veel lp’s en singeltjes.” En als je hoort dat de Klaproos voor het geluid zorgt, weet je dat het wat dat betreft zeker goed zit.

Muziek, eten, drinken en gezeligheid

Ingrid laat nog wel weten dat parkeren nauwelijks te doen is en raadt daarom iedereen aan om met de fiets of lopend te komen: “We mikken vooral op mensen uit Oudewater en omgeving.” En wat betreft de kaartjes: “Je kunt kaartjes bij de ingang kopen; die is bij het scoutinggebouw - vanaf de Lijnbaan kun je het festivalterrein zien liggen, maar je moet even richting de sporthal en dan zie je rechts de ingang - maar online (www.stadsparkoudewater.nl) zijn die kaartjes goedkoper. Binnen op het festivalterrein kun je contactloos betalen als je iets wilt drinken of je kan muntjes kopen bij het betreffende verkooppunt op het terrein. Wie tussendoor weg wil en weer terug wil komen moet niet vergeten even een stempeltje te halen.”

“Oh, ja, en vergeet ook niet dat er onder andere ook nog foodtrucks zijn, een fotobooth staat en er silent disco is op het eiland,” zegt Van der Wijngaard op de valreep. “We moesten met z’n drieën (naast Ingrid van den Wijngaard werken ook Ruud van der Hoogen en Hans Diekema mee, red.) heel wat regelen. Het was heel spannend of het allemaal wel zou lukken, maar we zijn er klaar voor. Het wordt een mooie dag met gezellige muziek en nog veel meer. We hebben er onwijs veel zin in.”

Het woonhuis dat eerst op de locatie stond. Het was een dubbel woonhuis waar in de rechterhelft hun grootvader met elf kinderen woonde.
Transportbedrijf L.A. Verkleij B.V. viert 125-jarig bestaan 1 uur geleden
De Vlisterzangers, het G-Orkest Lekkerkerk en special guest Adje treden voor u op tijdens het bijzondere G-Concert.
G-Festival en G-Concert brengen inclusief feest naar Haastrecht 4 uur geleden
Afbeelding
De IJsselbode is met spoed opzoek naar bezorger voor Montfoort 17 uur geleden
Twan steeplebalk gemaakt door fotootjes.sterrehoutzager
Goudena wint zilver & brons 18 uur geleden
Afbeelding
Mirakel Oudewater viert tien jarig bestaan 19 uur geleden
Bert de Groot en Hans van Dam.
Goejanverwellesluis Hekendorp officieel geopend 21 uur geleden
Burendag
Hekendorp verbindt 22 uur geleden
De burgemeester en de commissaris van de Koning openen officieel het nieuwe gemeentehuis.
Commissaris van de Koning opent nieuwe gemeentehuis Krimpenerwaard gisteren