Bezoekers zijn van harte welkom tussen 09.30 en 14.00 uur om gezellig te snuffelen tussen een gevarieerd aanbod van tweedehands spullen, curiosa en verborgen schatten.
Bezoekers zijn van harte welkom tussen 09.30 en 14.00 uur om gezellig te snuffelen tussen een gevarieerd aanbod van tweedehands spullen, curiosa en verborgen schatten. Foto: Mireille van der Ham

Kom naar de traditionele rommelmarkt in Haastrecht

Door: Mireille van der Ham Algemeen

Op 18 april vindt op het sfeervolle Kerkplein rondom de Hervormde Kerk in Haastrecht de jaarlijkse rommelmarkt van de Protestantse Gemeente Haastrecht plaats. Bezoekers zijn van harte welkom tussen 09.30 en 14.00 uur om gezellig te snuffelen tussen een gevarieerd aanbod van tweedehands spullen, curiosa en verborgen schatten.

Saamhorigheid in Haastrecht

De voorjaarsrommelmarkt is inmiddels een geliefde traditie in het dorp en wordt sinds de kerkbrand in 1964 jaarlijks door vele vrijwilligers georganiseerd. Met dit evenement wordt niet alleen de saamhorigheid in Haastrecht versterkt, maar wordt ook een belangrijk doel gediend: de volledige opbrengst komt ten goede aan het onderhoud en de verduurzaming van de kerk. Op de rommelmarkt is er het rad van fortuin, een kerk vol boeken en een terras waar iedereen iets kan drinken met wat lekkers erbij. En zoals ieder jaar zijn er weer verse oliebollen te koop.

Bezoekers kunnen rekenen op een gezellige sfeer, ontmoetingen met dorpsgenoten en de kans om unieke vondsten te doen. Iedereen is van harte uitgenodigd om langs te komen en bij te dragen aan het behoud van het karakteristieke monument en er met elkaar een gezellige dag van te maken.

Ophaaldagen

De ophaaldagen in het dorp zijn: maandag 13 april (Achterpoort/Bergvliet, Bos en Water), dinsdag 14 april (Dorp/Hofkamp) en woensdag 15 april (Stein). Op deze dagen kunt u vanaf 18.30 uur uw spullen ook zelf afleveren bij de kerk.

Wilt u ook meehelpen aan de rommelmarkt? Mail naar rommelmarkthaastrecht@gmail.com.

Afbeelding
Afbeelding
Mirakel treedt op in de Goudse Schouwburg 9 minuten geleden
Afbeelding
Afsluiting klaverjasseizoen 1 uur geleden
Afbeelding
Borrel in de kerk, kom je ook? 4 uur geleden
Afbeelding
Kom naar de Boerendag 2026 5 uur geleden
Foto van Gemeente Oudewater
Voorlichtingsavond energietransitie druk bezocht 8 uur geleden
Afbeelding
Deze week in Concordia 9 uur geleden
Afbeelding
Waarnemend burgemeester Aukje Treep bijna half jaar actief in Montfoort 10 uur geleden
Afbeelding
Subsidie voor St. Franciscuskerk toegekend 11 uur geleden