Afbeelding

Haastrechtse Rommelmarkt

Algemeen

Zaterdag 20 april organiseert de Hervormde kerk van Haastrecht traditiegetrouw een gezellige rommelmarkt op het Kerkplein rondom en in de kerk. Dit jaar voor de 59e keer. De opbrengst is al sinds de Kerkbrand in 1964 bestemd voor het onderhoud van de monumentale kerk.

Op de rommelmarkt vindt u o.a. huishoudelijke spullen (geen glaswerk en servies), elektronica, speelgoed, ijzerwaren en fietsen, boeken en cd’s, kleding (geen kussens en dekens) schoenen, tassen en allerhande curiosa. Ook kunt u genieten van verse oliebollen, taart en cake of een kopje koffie of thee. Het terras is de hele dag geopend. Het Rad van Fortuin zorgt voor onverwachte prijsjes. De rommelmarkt begint om 9.30 uur en is om 14.00 uur afgelopen.

Spullen voor de rommelmarkt worden vanaf 18.30 uur opgehaald in Haastrecht op maandag 15 april in wijk: Agterpoort, Bergvliet, Bos en Water, dinsdag 16 april (in het dorp en wijk Hofkamp, woensdag 17 april wijk Stein. U kunt op deze avonden, tussen 19.00 en 21.00 uur, ook uw spullen afgeven bij de kerk. Zie ook www.hkhaastrecht.nl

Vervangend beheerder Debbie Splinter bij een klok met Cupido en Venus.
Dag van het Kasteel in Museum Paulina Bisdom van Vliet 2 uur geleden
Foto: Nick is klaar voor Moederdag!
Sportieve Moederdag bij FitFever 3 uur geleden
Afbeelding
Huys & Cadeau opent bij Hubo Haastrecht 16 uur geleden
Nederland, Eindhoven, 2 september 2015
Wim Daniels, auteur

Alle rechten voorbehouden/ All Rights reserved
foto: Merlijn Doomernik
Wim Daniëls brengt de vakantie naar Montfoort 18 uur geleden
Foto’s van Hans van den Hoven.
Knopenbad trapt 65-jarig jubileum af: drukte bij zonnige opening 21 uur geleden
Afbeelding
Echtpaar Anbergen 60 jaar getrouwd gisteren
Afbeelding
Stoelendans 8 mei, 09:00
Afbeelding
Henny van den IJssel 25 jaar bij de PLUS 7 mei, 20:00