Afbeelding
Foto: Tonko Oosterink

Oproep aan de lezers!

Door: Wim Klever Algemeen

U bent aan zet!

Democratie en inspraak zijn een groot goed. Ga dan ook zeker stemmen voor de gemeenteraad, maar laat vooral ook aan ons horen wat voor u de belangrijke thema’s zijn!

De IJsselbode besteedt altijd aandacht aan de gemeenteraadsverkiezingen, en geeft de verschillende partijen vooraf de mogelijkheid hun visie of hun plannen kenbaar te maken. De kiezer moet uiteraard weten waar hij voor kiest! De redactie wil aan alle gemeentelijke partijen stellingen voorleggen, waaruit klip en klaar blijkt waar zij voor staan. Dat wil de redactie doen aan de hand van stellingen die alleen met ‘eens’ of ‘oneens’ beantwoord kunnen worden. Met ruimte voor een toelichting. Daarmee kan de redactie op een overzichtelijke wijze de verschillen tussen de partijen laten zien. De redactie wil graag van u, de lezer, horen welke thema’s vooral voor u belangrijk zijn.

Wij vragen u aan te geven welke twee thema’s u het belangrijkst vindt. U kunt daar ook stellingen bij zetten, waar met een ‘eens’ of een ‘oneens’ geantwoord moet worden, maar dat hoeft niet. Mail dit naar redactie@ijsselbode.nl. Schrijf er ook even bij of u uit Montfoort/Linschoten of Oudewater komt.

We hopen op veel reacties, het maakt ook duidelijk welke thema’s het meeste leven in Montfoort/Linschoten en Oudewater.

Reacties van lezers uit Haastrecht, Polsbroek, Waarder en Driebruggen zijn eveneens welkom, maar omdat zij deel uitmaken van een (veel) grotere gemeente kunnen we deze stellingen niet voorleggen aan hun lokale politieke partijen. Wij vinden het wel interessant om te weten wat er ook in deze kernen speelt, wellicht kan de redactie dit op een andere manier verwerken.

Belangrijk: stuur uw reacties uiterlijk in op woensdag 28 januari naar redactie@ijsselbode.nl!

Afbeelding
Concert Amicitia in de Franciscuskerk 9 uur geleden
Afbeelding
Ervaar Oudewater in volle breedte 11 uur geleden
Afbeelding
Nieuw in de bibliotheek Montfoort: 14 uur geleden
Afbeelding
Als de weg belangrijker wordt dan het doel 18 uur geleden
Lokvloeistof met hoornaar (foto's van Han Buijze).
Vierde nest Aziatische hoornaar in Linschoten verwijderd 18 okt, 19:00
(Foto: Pleun Harzing).
Lara zoekt hulp 18 okt, 17:00
Afbeelding
Natuurwerkdag op De Snip 18 okt, 10:00
Afbeelding
Nest met Aziatische hoornaars verwijderd 17 okt, 17:00