
Sponsorlunch voor Hospice Oudewater
Door: Margreet Nagtegaal AlgemeenHet bestuur van de Vrienden van het Hospice Oudewater organiseert, samen met restaurant HEX by Paul en Inge, op zondag 3 en 10 november weer een sponsorlunch. Het is altijd erg gezellig en met een heerlijk verrassingslunch sponsort u het hospice in Oudewater.
Vanaf 12.00 uur bent u welkom in het restaurant HEX bij Paul en Inge op de Markt. Op beide zondagen wordt een driegangenlunch geserveerd. Het is een verrassingsmenu en de kosten zijn 45 euro per persoon, exclusief drank. Van dit bedrag gaat er 25 euro naar het Hospice! Dat levert elk jaar weer een mooi sponsorbedrag op. U kunt zich voor deze sponsorlunch tot uiterlijk 25 oktober aanmelden bij Hermien Six, via het e-mailadres: sjaakenhermien@hetnet.nl. Geef daarbij duidelijk aan welke datum u wilt lunchen en met hoeveel personen u komt. Via de mail kunnen ook eventuele dieetwensen of allergieën gemeld worden.
Hospice Oudewater hoopt weer op een goede opkomst en vooral een gezellige middag onder het genot van een heerlijk lunch met elkaar. Kom je ook? Van harte welkom! Inloop vanaf 12.00 uur en om 12.30 uur wordt er gestart met het driegangenlunch.












