Afbeelding

Bekerverlies voor Montfoort

Door: Gerard van Hooff Algemeen

Hillegom - Montfoort S.V.’19 2-1

Al na twee minuten keken de Montfoorters in Hillegom tegen een achterstand aan. Een corner voor Hillegom werd bij de eerste paal met het hoofd beroerd en viel bij de tweede paal binnen; 1-0. 

Weliswaar een domper, maar de Montfoorters reageerden snel. Korte tijd later was het Jasper van de Haselkamp die alleen op de keeper mocht af gaan. Hij besloot breed te leggen op Casper van Rooijen die zijn schot geblokt zag worden. Montfoort speelde verdedigend georganiseerd en kreeg enkele goede kansen na counters. Een schot van Emrie Bakker werd nog gestopt door de keeper, maar kort voor rust was Casper van Rooijen bij een tegenstoot zijn tegenstander te snel af was en schoof hij beheerst de bal onder de keeper door; 1-1 (ruststand)

De tweede helft gaf een beter Hillegom te zien dat de bal goed rond liet gaan op de helft van Montfoort. Montfoort bleef georganiseerd, maar was in balbezit onzorgvuldig waardoor er snel balverlies werd geleden. Bart Meuleman wist met een prima redding nog een achterstand te voorkomen, maar moest kort voor tijd, na een aanval over links, toch capituleren op een hard schot van dichtbij; 2-1.

Sille Galerie. opening zomerexpositie 2026
‘Drijven’...de nieuw zomerexpositievan Sille Gallery 16 minuten geleden
Foto: v.l.n.r. Bob, Sjaan en Jentje.
SWOM-vakantiereis naar Duitsland geslaagd: “Je stapt in de bus en alles is geregeld” 2 uur geleden
Dames van Linn en de gidsen.
Linn Ontmoet bezoekt Landgoed Linschoten 15 uur geleden
Viertal van de West Stichtse Ruiters viert regiotitel!
Viertal van de West Stichtse Ruiters viert regiotitel! 17 uur geleden
Polsstokbond Holland in hun nieuwe tenues
Rian Baas en Fabienne Overbeek pakken de winst in Linschoten 20 uur geleden
Veel nationaliteiten bij elkaar: mensen uit Myanmar, Philipijnen, Irak, Syrië, Oekraïne en Rusland. En natuurlijk de enthousiaste taalmaatjes uit Nederland!
Taalcafé 23 uur geleden
Afbeelding
Warmte, sportiviteit en prachtige prestaties tijdens FNRS-dressuurwedstrijd op De Lange Linschoten gisteren
Een deel van het team Willeskoppig bij het beeld van de Willeskopper Stier.
Fiets- en wandeltocht gaat ivm de hitte niet door gisteren