Een leerzaam bezoek aan het platteland.
Een leerzaam bezoek aan het platteland. Foto: Aad Kuiper.

Cursisten Taalcafé Oudewater bezoeken platteland

Door: Aad Kuiper Algemeen

Aad Kuiper

Om de Nederlandse taal goed te leren spreken heb je vooral woordkennis nodig. Om woordkennis op te doen is het handig om erop uit te trekken. Het Taalcafé Oudewater nodigt regelmatig mensen uit, maar bedenkt ook uitstapjes naar allerlei plekken waar woordkennis kan worden opgedaan. Zo gingen veel nieuwe Nederlanders vorige week op stap naar een boerderij.

“We gingen met de Touwtrein naar de boerderij van Jeanne en Piet van Jaarsveld in de Hekendorpse Buurt. Daar kregen we een kleine rondleiding over het bedrijf. Onder andere bewonderden jong en oud de melkrobot! Wat een handige machine is dat. Ook werd er melk geproefd.”

“De kinderen konden spelen op de trampoline, met de skelter en fietsjes rijden en waterballonnen gooien. Al met al een geweldig bezoek! We hebben genoten!”
En uiteraard is de woordenschat en de kennis over Nederland opnieuw uitgebreid.

Voor wie, op welke manier dan ook, graag een steentje wil bijdragen kan terecht bij:
Ria van Welzenis, mariavanwelzenis@gmail.com of
Marga Smits, margasmits54@outlook.com

De cast
I love You, You’re Perfect, Now Change’ uitvoering in Oudewater 5 uur geleden
Lijkt het je leuk om een instrument te bespelen?
Lessen Algemene Muzikale Vorming bij muziekvereniging Concordia 7 uur geleden
Met burgemeester.
Adriaan en Jo de Lange vieren platina huwelijk 10 uur geleden
Afbeelding
Alpha-cursus in Linschoten 11 uur geleden
Herfstfair: 'Kom langs en beleef een gezellig dag in echte herfstsfeer; voor iedereen die houdt van gezelligheid, creativiteit en inspiratie.'
Herfstfair Hekendorp belooft succes te worden 14 uur geleden
Reinier Enzerink
Reinier Enzerink over natuur, jacht en verantwoordelijkheid 6 sep, 20:00
Kaart Elburg
Welkom in Elburg 6 sep, 18:00
Links en rechts van de beschadiging zie je een rol vaatbundels
Door de bliksem getroffen 6 sep, 12:00