Afbeelding
Foto: pr

Deze week in Concordia

Door: Ben Overbeek Algemeen

Donderdag 29 februari om 20.15 uur

Filmavond ‘Moonage Daydream’

De muziekdocumentaire Moonage Daydream verkent alle uithoeken van David Bowies particuliere kosmos. Zonder tekst of uitleg en dat werkt geweldig. 

Voor deze experimentele non-fictiefilm over het popgenie David Bowie kreeg regisseur Brett Morgen van de erven Bowie toegang tot iets van vijf miljoen stukken archiefmateriaal en verwerkte dat in vijf jaar tijd tot dit caleidoscopische, half-psychedelische en zeer ambitieuze portret van de kameleontische Bowie. Vernieuwend, visueel overweldigend en inhoudelijk soms wat pompeus, net als David Bowie zelf dus. Veel is voor het eerst te zien, wat het een must maakt voor elke Bowie-fan, maar de wervelende film is ook voor niet-ingewijden een aanrader.

Zaterdag 2 maart om 20.15 uur

ABBA Tribute

In de geschiedenis van de popmuziek heeft ABBA een vooraanstaande rol gespeeld. Wie herinnert zich niet klassieke hits als ‘Dancing Queen’, ‘Waterloo’, ‘Mamma Mia’, ‘Voulez vous’ en ‘The winner takes it all’.

ABBA Tribute met twee top vocale zangeressen aan het front en muzikaal vakmanschap daarachter, waarbij het LIVE musiceren hoog in het vaandel staat, is succes verzekerd voor een avond nostalgie en gezellige muziek voor jong en oud!

Kaarten zijn te bestellen via www.theaterconcordia.nl

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Alzheimer-Café aanschuifdiner Oudewater 6 uur geleden
Afbeelding
Samen voor een groenere omgeving! 9 uur geleden
Afbeelding
Bijeenkomst voor jongvolwassenen (25-45 jaar) met hersenletsel 12 uur geleden
 Ruim 3 maanden volgt Emmy van Vliet de ooievaars bij het zwembad in Haastrecht.
De lente in beeld 28 jun, 20:00
Twee deelnemers kiezen hun route.
Veel deelnemers voor de 9Dorpenfietstoertocht 28 jun, 18:00
Afbeelding
Lijst van gevonden en vermiste dieren 28 jun, 15:00
Onkruid vergaat niet.
Langste Dag 28 jun, 09:00
Marcella en Miranda van Glamour of Fashion voor de winkel, waar Label DOT ook te verkrijgen is.
Modeontwerper Marcella Vendrig geeft kleur aan LabeL DOT 27 jun, 18:00