Afbeelding

Deze week in Concordia

Algemeen

Donderdag 7 december vanaf 13.30 uur

Repair Café

Iedereen is van harte welkom om tussen 13.30 en 16.00 uur met z’n kapotte spullen naar Theater Concordia te komen, om die ter plaatse, samen met vrijwillige reparateurs weer in orde te maken. De handige (en aardige) technische vrijwilligers van het Repair Café kunnen (kleine) reparaties uitvoeren aan allerlei defecte spullen:
- huishoudelijke apparaten, zoals koffiezetapparaten en broodroosters
- elektrisch gereedschap
- rollators, stepjes en fietsen
- klokken en uurwerken
- radio’s, versterkers en verlichting
- scharen en messen slijpen
Maar ook kunnen ze klein soldeerwerk verzorgen en u helpen met vragen over uw computer en tablet.
De spaarpot staat er voor een vrijwillige bijdrage. De opbrengst wordt gebruikt om reparatiematerialen te kopen.

Formulierenfabriek

WelZijn Krimpenerwaard is weer aanwezig met de Formulierenfabriek voor inwoners die wat hulp en ondersteuning wensen bij het invullen van (digitale) formulieren. Zij krijgen de mogelijkheid om met allerlei vragen als toeslagen, kwijtscheldingen, aanmeldingen naar de Formulierenfabriek te komen. Een vrijwilliger zit hier klaar met zijn of haar laptop voor informatie en advies. Om goed en snel geholpen te worden is het belangrijk om uw DigiD en BSN bij u te hebben.

Historisch Café

Daarnaast is ook de Historische Vereniging Haastrecht aanwezig. De vereniging wil graag de inwoners van Haastrecht in de gelegenheid stellen om kennis te maken met de vereniging en eventueel ter plaatse vragen te stellen of hun verhaal te doen. Er zullen historische boeken, documenten en/of foto’s aanwezig zijn.

Zaterdag 9 december om 20.15 uur

Anouk Tribute Band

De Anouk Tribute Band is opgericht in 2008, na het zoveelste compliment aan de zangeres, dat ze de nummers van Anouk wel erg goed zong, en dat haar stem zo op die van Anouk lijkt. Zangeres Marit Knuvelder heeft toen in haar muzikale kring de beste muzikanten uitgezocht om zo een geweldige band neer te zetten. De shows staan als een huis en de band weet elke keer het publiek te overdonderen met hun enthousiasme. Stevige rocksongs worden gespeeld, zoals Everything: The Dark, R.U. Kiddin’ Me en Nobody’s Wife en de gevoelige ballads o.a. Lost, For Bitter Or Worse, I Don’t Wanna Hurt bezorgen menigeen kippenvel. Ze spelen niet alleen de cd-uitvoeringen van Anouk, maar hebben ook inspiratie opgedaan van live-versies. Zelfs het songfestivalnummer Birds staat op hun repertoire.

Kaarten zijn te bestellen via www.theaterconcordia.nl.

Afbeelding
Afbeelding
Foto’s van Hans van den Hoven.
Knopenbad trapt 65-jarig jubileum af: drukte bij zonnige opening 1 uur geleden
Afbeelding
Echtpaar Anbergen 60 jaar getrouwd 4 uur geleden
Afbeelding
Stoelendans 7 uur geleden
Afbeelding
Henny van den IJssel 25 jaar bij de PLUS 20 uur geleden
Vanaf links: Michel van den Hadelkamp, Joost van Vliet, Marja Knotters, 
Jozef Wilmot Klink en Ben Pannekoek.
BMM Band woensdag 13 mei (avond voor Hemelvaart) weer in St Joseph in Montfoort! 22 uur geleden
Afbeelding
Lijst van gevonden en vermiste dieren 7 mei, 12:00
Afbeelding
Alzheimer Café Oudewater 7 mei, 09:00
Afbeelding
Deze week in Concordia 6 mei, 20:00