
‘Systeem loopt vast’ in de Ontmoetingskerk
AlgemeenOp zondag 15 januari kunt u vanaf 10.00 uur een bijzondere kerkdienst meemaken in de Ontmoetingskerk, Westsingel 2 te Oudewater.
‘Systeem loopt vast’; een manier om verder te kunnen gaan… Een keerpunt in de wereldgeschiedenis: oorlog is terug in Europa. Deze tijd vraagt veel van ons. Ook als we zelf niet moeten vluchten; wat staat ons te wachten? Is er nog voldoende voedsel, genoeg warmte? Het water staat ons sowieso binnenkort aan de lippen. Wat moeten we doen?’
Jan Marten de Vries en Elianne Ardts brengen het programma ‘Systeem loopt vast’. Met liederen en gedichten van Jan Marten, een enkel lied van Jacques Brel en muziek van de in Kiev geboren componist Reinhold Glière (1875-1956). Liederen over vluchten, oorlog, donkerte en koude én het antwoord daarop: muziek maken, verhalen vertellen. Daar win je de wereld niet mee, maar het helpt misschien om een gevoel van rust te brengen, een stukje vrede op de vierkante meter, voor even maar. Een begin, geen eind.
Iedereen is van harte uitgenodigd om deze bijzondere kerkdienst mee te maken.














