Afbeelding
pr

Muzikaal duo Bianca en Kate geven concert in Grote kerk

Door: Ben Overbeek Algemeen

Bianca de Vrind-Zegers en Kate Yunyoung Kang spelen voornamelijk westerse klassieke muziek uit verschillende perioden en streken. Ze houden ervan om te improviseren op lichte (gospel-)muziek of Zuid-Amerikaanse muziek. Op het zaterdagmiddagconcert op 16 juli in de Grote Kerk van Oudewater spelen ze stukken van o.a. Fauré, Franz, Massenet en Ravel. Aanvang 15.00 uur. Weet u welkom!

Kate, geboren in Zuid-Korea en vanaf haar zevende enthousiast voor de piano, ging naar de Art High School, werd aangenomen op de Yongnam University met het hoofdvak Klassiek Piano en ging na een jaar studeren in Nederland. Eerst een jaar jazz aan het conservatorium van Amsterdam, en ze studeerde af op Latin Piano aan Codarts Rotterdam.

Bianca begon dwarsfluit te spelen toen ze elf was. Studeerde klassiek fluit bij Abbie de Quant aan de conservatoria in Utrecht en Amsterdam. Ze speelde mee in verschillende orkesten als eerste fluitist, waaronder het RJKO, het VU-orkest en het VU-kamerorkest.

Al enige tijd is Coby inmiddels bezig aan de bank die de Vrienden van De Wulverhorst hebben bedacht.
De achtste bank 1 uur geleden
De scheidende wethouders: Pascal van der Hek, Wisja Pannekoek en Ria Boere.
Drie wethouders nemen afscheid in de Krimpenerwaard 3 uur geleden
Atelier Natuurschatten met kopers.
Koopjesmarkt in Haastrecht 5 uur geleden
Roekoe
PV De Zwaluw 6 uur geleden
Hoepelen
Geen zomercarnaval maar tropisch carnaval 8 uur geleden
De meiden van VVL MO17, meiden onder zeventien, lopen er weer helemaal tiptop bij.
VVL MO17 straalt in nieuwe outfit 10 uur geleden
Teddy de Voogt met haar pony Centannial Lorenzo
West Stichtse Ruiters boeken goede resultaten op regiokampioenschappen 11 uur geleden
Volle kades, veel gezelligheid.
IJsselweekend beleeft memorabele lustrumeditie 12 uur geleden