
Zwemvierdaagse ouderwets gezellig
Jong en oud deed weer mee aan de Zwemvierdaagse afgelopen week in het Knopenbad in Montfoort, waarbij alles uit de kast werd getrokken om er weer een gezellige happening van te maken. ZWUP zorgde op dag één voor de vrolijke noot, terwijl Christine van Rooyen de appelbeignets goud bruin bakte. Vier dagen kon er tussen 19.00 en 20.00 uur gezwommen worden. Vijf banen voor de kleinsten. Tien of meer banen voor de grote(re) kinderen en volwassenen.
Onder een bijna strakblauwe lucht met temperaturen rond de 30 graden was de verkoeling voor de deelnemers zeer welkom. Wanneer de zwemronde voorbij was, mochten zij hun groene kaart laten stempelen, en deden ze automatisch mee aan een bingo om een zwemhandoek. De kleinsten konden in het ondiepe water terecht, waar ook een springkussen en een band lag om over heen te lopen.
Donderdag was het stuivertje duiken, waarbij de kinderen verwachtingsvol op de rand van het zwembad zaten. De traditiegetrouwe valse start was er dit jaar niet bij. Het ging in een keer goed. Wel waren er aan het einde de verschillen, waarbij het ene kind meer dan twee euro had opgedoken, en het andere kind helemaal niks. Badmeester Harry riep op om te delen met kinderen die minder geluk hadden gehad. Aan die oproep werd gelukkig gehoor gegeven. Zo waren er vooral blije gezichtjes aan het einde van het stuiverduiken.
De Zwemvierdaagse werd afgerond met de glijbaanrace en disco-avond. Kinderen genoten volop. Daarna mochten zij hun medaille halen. Wat waren ze trots. “Wat hebben we geluk gehad met het weer”, zei een van de ouders. “Als het koud was geweest had mijn kind nooit mee gedaan.”
Sjoukje Dijkstra
-
Kerk in het Park, terug van weggeweest
zaterdag 25 juni 19:00
-
Vluchteling uit Oekraïne welkom bij Bogro
zaterdag 25 juni 18:00
-
Houtmansplantsoenconcerten
zaterdag 25 juni 17:00
-
Op een rijtje
zaterdag 25 juni 12:00
-
Op de bakfiets naar het werk in De Wulverhorst
zaterdag 25 juni 12:00
-
Blik op ... Insleep
zaterdag 25 juni 10:00
-
Evensong in de Hervormde kerk Haastrecht
zaterdag 25 juni 09:00
-
Feestelijk heropening Museum Paulina Bisdom van Vliet
vrijdag 24 juni 19:00
-
Trekkertrek is terug in Haastrecht
vrijdag 24 juni 17:00
-
Nieuwe expositie Stadsmuseum De Knoperij
vrijdag 24 juni 12:00
-
Jonge pianotalenten in de Grote kerk
vrijdag 24 juni 09:00
-
Avonddriedaagse met een twist
donderdag 23 juni 19:00
-
Zwemvierdaagse ouderwets gezellig
donderdag 23 juni 18:00
-
Midzomernacht Soiree in de Overtuin
donderdag 23 juni 17:00
-
Mogelijk volgend jaar toch weer een Haastrechtloop
donderdag 23 juni 16:00
-
ChristenUnie-SGP: grote zorgen over uitvallende busritten
donderdag 23 juni 14:00
-
Voortgezette raadsvergadering
donderdag 23 juni 12:00
-
Expositie ‘portretten’ van Marian de Jong
donderdag 23 juni 10:00
-
Haring Happen Haastrecht: 5 jarig lustrum
donderdag 23 juni 09:00
-
Jaarmarkt Heksen in Touw
woensdag 22 juni 19:00
-
EEUWfeest Voetbal Vereniging Haastrecht (VVH)
woensdag 22 juni 18:00
-
Turnvereniging ONI staat op kruispunt: hoe verder?
woensdag 22 juni 17:00
-
#IkondersteunONZEboeren
woensdag 22 juni 14:00
-
Montfoortse hockeymeiden MC1 ongeslagen kampioen
woensdag 22 juni 12:00