Celeste verkoopt ten bate van de Kaapverdische eilanden.
Celeste verkoopt ten bate van de Kaapverdische eilanden. Margreet Nagtegaal

Gezellige rommelmarktroute

Algemeen

Op zaterdag 11 juni had de rommelmarktroute haar derde editie. Ruim honderd verkooppunten hadden zich gemeld. Hier en daar wat bij elkaar gekropen, soms lekker druk en soms even wat minder. Het zonnetje werkte in ieder geval erg goed mee aan de sfeer in de straten van Oudewater.

Initiatiefnemer Carola van Duiven is tevreden. “Het was onwijs gezellig! En na afloop ontving ik veel positieve berichten.” Helaas moest wel geconstateerd worden dat er minder publiek was dan de eerste jaren. “Dat is natuurlijk jammer want je wilt ook graag wat verkopen. Maar er was veel concurrentie met andere activiteiten en evenementen in de regio. En natuurlijk kwam Max Verstappen onverwachts op TV.” Carola vertelt dat de verkoop erg kon verschillen op de verschillende locaties. Sommigen hadden zelf hun maatregelen genomen. Een echtpaar dat aan de Nieuwe singel woont had na een erg rustige ochtend de aanhanger maar vol geladen en in de Biezenpoortstraat neergezet. Toen liep het als een tierelier. Ook waren er verkooppunten die hun opbrengst ten bate van een goed doel besteden. Zoals Celeste (foto 2) die voor haar thuisland de Kaapverdische eilanden zoveel mogelijk wil doen om de arme bevolking daar te helpen.

Om de mensen die met veel mooie spullen zijn blijven zitten te helpen is er een uitverkoop mogelijk via de Facebookpagina of Instagram van de Rommelmarktroute. Daarop kunnen vraag en aanbod geplaatst worden zodat alsnog goede spullen van eigenaar kunnen wisselen.

Gezellig was het in ieder geval wel. De leuke sfeer in de straten en het onderlinge contact is zeker het positieve gevoel dat overblijft bij veel volwassenen en kinderen en dit evenement bijzonder maakt.

Margreet Nagtegaal

Veel kinderen genoten, of je nu kocht of verkocht.
Ik laad mijn aanhanger vol en zoek een betere verkoopplek.
Foto’s van Hans van den Hoven.
Knopenbad trapt 65-jarig jubileum af: drukte bij zonnige opening 2 uur geleden
Afbeelding
Echtpaar Anbergen 60 jaar getrouwd 5 uur geleden
Afbeelding
Stoelendans 8 uur geleden
Afbeelding
Henny van den IJssel 25 jaar bij de PLUS 21 uur geleden
Vanaf links: Michel van den Hadelkamp, Joost van Vliet, Marja Knotters, 
Jozef Wilmot Klink en Ben Pannekoek.
BMM Band woensdag 13 mei (avond voor Hemelvaart) weer in St Joseph in Montfoort! 23 uur geleden
Afbeelding
Lijst van gevonden en vermiste dieren 7 mei, 12:00
Afbeelding
Alzheimer Café Oudewater 7 mei, 09:00
Afbeelding
Deze week in Concordia 6 mei, 20:00