
Oogst- & Streekmarkt in Schoonhoven
AlgemeenProef de Krimpenerwaard op 14 augustus
Wat is er nou lekkerder en leuker dan verse streekproducten, direct van de boer en andere voedselmakers, uit je eigen regio? Met bovendien een eerlijke prijs voor de makers. Dat is wat de organisatie bezoekers wil bieden op de Oogst- & Streekmarkt ‘Proef de Krimpenerwaard’. Deze eerste editie is op zaterdag 14 augustus in het Springerpark aan de Wal 61 in Schoonhoven, van 11.00 tot 17.00 uur.
Ben je nieuwsgierig welke voedselmakers de Krimpenerwaard kent, kijk dan eens op de site www.voedselfamiliekrimpenerwaard.nl/voedselmakers.
Op de komende Oogst- en Streekmarkt kun je veel van hun (h)eerlijke producten op het terras nuttigen of thuis bereiden. Op het terrein aan het water verzorgt restaurant Lekkerr de drankjes. De toegang is gratis. Het handigst is met de fiets - én lege fietstassen - te komen. Auto’s parkeren kan in de nabije omgeving.







