Kindertheater Supergraan in Haastrecht
Kindertheater Supergraan in Haastrecht Foto: PR

Kindertheater Supergraan in Haastrecht

Door: Mireille van der Ham Algemeen

De Protestantse Gemeente van Haastrecht organiseert op zondag 8 februari een Kindertheater in de Gereformeerde Kerk, aan de Hoogstraat 136.

Supergraan

Tijdens deze dienst verzorgt Kindertheater Simon en Zo de voorstelling ‘Supergraan’, geïnspireerd op de bekende gelijkenis van de Zaaier. Simon en Zo heeft in Haastrecht al diverse aansprekende voorstellingen op haar naam staan, waarbij de kinderen volledig in het verhaal worden meegenomen. Eerdere edities werden goed bezocht en zorgden voor veel enthousiasme bij jong en oud.

Praktische informatie

De voorstelling is te zien op zondag 8 februari om 10.00 uur. De Gereformeerde kerk aan de Hoogstraat is open vanaf 09.40 uur. Het is geschikt voor kinderen van alle leeftijden, er is een crèche voor kinderen van 0 tot 4 jaar.

De organisatoren hopen op een mooie opkomst waarbij zoveel mogelijk kinderen uit de regio kunnen genieten van dit bijzondere kindertheater.

Afbeelding
Hou het hoofd koel 29 minuten geleden
Afbeelding
Feestelijke opening nieuw honkbalveld Green Hearts 3 uur geleden
Afbeelding
Briljanten huwelijk voor Bonne en Annie van Ringelesteijn 5 uur geleden
Afbeelding
Joost Visbeen schrijft verhalenbundel over zijn werk als rechercheur 8 uur geleden
Door John van Dommelen uit Haastrecht
Onweer boven de wijk Achterpoort in Haastrecht 10 uur geleden
Afbeelding
Gitarist Mirko Zanotti presenteert concert ‘De grootsheid van eenvoud’ 11 uur geleden
Pedro Jooren laat zien hoe dit AI-geprogrammeerde robotje in beweging komt, met een paar simpele opdrachten, die je voordoet in de camera.
De Steenfabriek viert vijfjarig bestaan met gratis bouwdag tijdens Jaarmarkt gisteren
Afbeelding
Zomeravonden met muziek van Muziekgroep Oudewater 2 jul, 18:00