Stempelen tijdens een mooie fietstocht door de prachtige natuur van de Krimpener- en Lopikerwaard.
Stempelen tijdens een mooie fietstocht door de prachtige natuur van de Krimpener- en Lopikerwaard.

Traditionele 9-Dorpen fietstoertocht

Door: Melissa Overbeek Algemeen

Derde zaterdag in juni

Dit jaar vindt de 9-Dorpen Fietstoertocht op de langste dag plaats, namelijk op zaterdag 21 juni. Op deze dag kunt u fietsend genieten van de prachtige natuur in de Krimpener- en Lopikerwaard.

Starten bij de ijsclub

Er wordt weer gefietst langs het vele water en over de mooie fietspaden van de Krimpener- en Lopikerwaard. Er is net als eerdere jaren keuze uit vier verschillende tochten. Drie van 45 kilometer en één van 85 kilometer. Starten kan tussen 9.00 en 13.30 uur bij één van de vijftien ijsclubs in Stolwijk, Beijersche, Achterbroek, Gouderak, Ouderkerk aan den IJssel (Lageweg en dorp), Lekkerkerk, Berkenwoude, Bergambacht, Ammerstol, Schoonhoven, Polsbroekerdam, Polsbroek, Vlist en Haastrecht. Om 17.00 uur zullen de stempelposten sluiten, bij de laatste stempelpost krijgen de deelnemers een aandenken.

Populaire fietstocht

Ieder jaar trekt de populaire fietstocht een flink aantal deelnemers, hopelijk dit jaar ook weer! Het belooft een mooie dag te worden als we de weersvoorspelling mogen vertrouwen. Voor meer informatie mail gerust naar 9dorpenfietstocht@gmail.com of bezoek de facebookpagina.

Zwemvierdaagse in Natuurlijk de Loete viert vijftig jarig jubileum
Zwemvierdaagse in Natuurlijk de Loete viert vijftig jarig jubileum 31 minuten geleden
Afbeelding
Nieuwe positionering en huisstijl verenigen DVO-entiteiten onder één krachtig merk 1 uur geleden
Afbeelding
9Dorpenfietstoertocht 2 uur geleden
Frans van Lint.
Frans van Lint nodigt inwoners uit voor Waterschapscafé 5 uur geleden
Farewell factory
Deze week in Concordia 8 uur geleden
Koen Faber.
Koen Faber 25 jaar bestuurslid Oranjevereniging 11 uur geleden
Met het zelf gemaakte bord van de Dahliavereniging Haastrecht.
Van moestuin naar dahlia’s: Kees heeft de smaak te pakken gisteren
Badmeester René Peters, Ton van Rossum en Jos van Zijl kijken uit naar het waterfestijn op 11 juli.
Knopenbad organiseert spectaculair waterfestijn ter ere van 65-jarig bestaan 12 jun, 18:00