
Traditionele 9-Dorpen fietstoertocht
Door: Melissa Overbeek AlgemeenDerde zaterdag in juni
Dit jaar vindt de 9-Dorpen Fietstoertocht op de langste dag plaats, namelijk op zaterdag 21 juni. Op deze dag kunt u fietsend genieten van de prachtige natuur in de Krimpener- en Lopikerwaard.
Starten bij de ijsclub
Er wordt weer gefietst langs het vele water en over de mooie fietspaden van de Krimpener- en Lopikerwaard. Er is net als eerdere jaren keuze uit vier verschillende tochten. Drie van 45 kilometer en één van 85 kilometer. Starten kan tussen 9.00 en 13.30 uur bij één van de vijftien ijsclubs in Stolwijk, Beijersche, Achterbroek, Gouderak, Ouderkerk aan den IJssel (Lageweg en dorp), Lekkerkerk, Berkenwoude, Bergambacht, Ammerstol, Schoonhoven, Polsbroekerdam, Polsbroek, Vlist en Haastrecht. Om 17.00 uur zullen de stempelposten sluiten, bij de laatste stempelpost krijgen de deelnemers een aandenken.
Populaire fietstocht
Ieder jaar trekt de populaire fietstocht een flink aantal deelnemers, hopelijk dit jaar ook weer! Het belooft een mooie dag te worden als we de weersvoorspelling mogen vertrouwen. Voor meer informatie mail gerust naar 9dorpenfietstocht@gmail.com of bezoek de facebookpagina.









