Jubileum Ds. Anja van Alphen.
Jubileum Ds. Anja van Alphen. Foto: PR

Jubileum Ds. Anja van Alphen

Algemeen

Op zondagavond 2 maart om 19.00 uur wordt in de Gereformeerde Kerk te Haastrecht stilgestaan bij het 25-jarig jubileum van Ds. Anja van Alphen als predikant. Eind februari 2000 werd zij als voorganger bevestigd.

Ds. Van Alphen: “Dat was voor mij erg bijzonder te meer omdat ik na een lange carrière als geestelijk verzorger voor de protestantschristelijke internaten voor schipperskinderen er voor koos om een gemeente te dienen.

In deze dienst wil ik vol dankbaarheid met u terugkijken op deze gedenkwaardige periode en God loven en prijzen voor zijn goedheid en trouw de jaren door.”

Na de dienst is er gelegenheid om nog wat na te praten in de zaal onder het genot van iets te drinken en wat lekkers.

Afbeelding
Zo om en nabij de tachtig 3 uur geleden
Jacoba van Beieren speelde een belangrijke rol in deze contreien
Jacoba van Beieren speelde een belangrijke rol in deze contreien 5 uur geleden
De brug die weer eens niet werkt.
Bruggen bouwen 11 uur geleden
Afbeelding
Stop de Prop-loop doet Oudewater aan 13 uur geleden
Afbeelding
Voetbalverslagen+Voetbalprogramma 13 uur geleden
Afbeelding
Klaverjasavond 14 uur geleden
Afbeelding
Stratenplan 4 okt, 10:00
Petra
Opening Coachpraktijk voor moeders 3 okt, 18:00