
Tweede editie Stem van de Waard
Door: Mireille van der Ham AlgemeenLet the battles begin
De tweede editie van de talentenjacht Stem van de Waard is in volle gang! Na de eerste drie live shows zijn er door het publiek en de vakjury 16 van de 24 talenten geselecteerd om het tegen elkaar op te nemen in twee spannende Battle rondes.
Aanvoelen en samwenwerken
Deze zangcompetitie begon met 24 geselecteerde kandidaten, in leeftijd variërend van 16 tot 60 jaar. De deelnemers worden gedurende het gehele traject professioneel begeleid door Marlou Koevoets van Het Cultuur Station Schoonhoven en bandleider Justin van Reijen.
Onder begeleiding van een live band nemen in iedere Battle show acht deelnemers het tegen elkaar op met een solonummer en een duet met een andere kandidaat. Anders dan het woord ‘Battle’ misschien doet vermoeden, vergroten beide talenten juist hun kans op een plek in de finale als ze elkaar in hun duet goed aanvoelen en in samenwerking een topprestatie neerzetten. De vakjury zal uit elke Battle vier kandidaten selecteren voor een felbegeerde plek in de spetterende finale op 11 april.
Battle rondes
De eerste Battle ronde vindt plaats in Het Kwartier in Stolwijk op zaterdag 15 februari, aanvang 20:15 uur. Deelnemers en Battle duo’s zijn: Cato & Charissa; Yvonne & Mara; Naomi & Bregje en Maxime & Romano.
De tweede Battle ronde vindt plaats in Theater Concordia in Haastrecht op zaterdag 22 februari, aanvang 20:15 uur. Deelnemers en Battle duo’s zijn: Veronika & Bas; Suzan & Ilse; Keshia & Florine en Kiki & Arinda.
Bestel nu uw kaarten en ervaar hoe regionaal zangtalent zich presenteert in een fantastische liveshow en alles op alles zet voor een plek in de finale.
Toegangskaarten zijn verkrijgbaar via www.stemvandewaard.nl en de websites van Het Kwartier en Theater Concordia. Voor meer informatie zie www.stemvandewaard.nl.















