Halloween.
Halloween. Foto: PR

Halloween in Haastrecht

Door: Hester van der Vlist Algemeen

Na succesvolle eerdere edities zal donderdag 31 oktober het centrum van Haastrecht weer omgetoverd worden tot ‘spookdorp’. Van 18.30 tot 20.30 uur kunnen de kinderen t/m 12 jaar meedoen aan een spannende Halloweenspeurtocht.

De Haastrechtse jeugd is verwend met een Halloweenspeurtocht over het Haastrechtse dorp. Door de kinderen worden dan ook al verkleed- en schminckplannen gemaakt. Op donderdagavond 31 oktober kunnen zij hun karakter showen, tijdens de puzzel-/speurtocht door het Haastrechtse dorp. Er is geen startpunt dit jaar. Iedereen kan met het programma, dat men krijgt na aanmelding, zelf de speurtocht voltooien. Er is wel een eindpunt waar de puzzel gecheckt en wellicht beloond wordt.

De bewoners van het dorp zijn inmiddels geïnformeerd middels een flyer met daarin de vraag of ze ook hun huis willen versieren. De huizen die deelnemen aan de speurtocht hangen een ballon op, zodat de kinderen weten waar zij hun act kunnen uitvoeren.

Een leuke activiteit in de herfstvakantie! Dus schrijf je van 23 t/m 27 oktober in voor de Halloweenspeurtocht bij ‘Over de Brug’, Veerlaan 1 in Haastrecht. De kosten bedragen 2 euro p.p.

Afbeelding
De IJsselbode is met spoed opzoek naar bezorger voor Montfoort 5 uur geleden
Twan steeplebalk gemaakt door fotootjes.sterrehoutzager
Goudena wint zilver & brons 6 uur geleden
Afbeelding
Mirakel Oudewater viert tien jarig bestaan 7 uur geleden
Bert de Groot en Hans van Dam.
Goejanverwellesluis Hekendorp officieel geopend 9 uur geleden
Burendag
Hekendorp verbindt 10 uur geleden
De burgemeester en de commissaris van de Koning openen officieel het nieuwe gemeentehuis.
Commissaris van de Koning opent nieuwe gemeentehuis Krimpenerwaard 13 uur geleden
Peter Michael (links) en Patrick Roest.
Finale SVO-Cup met clinic van Peter Michael en Patrick Roest 13 uur geleden
Eduard Stigter aan het woord met op de voorgrond zijn maquette.
Zorgen blijven na informatieavond over windturbines 15 uur geleden