Dorpsquiz Linschotensurprise opdracht 2023.
Dorpsquiz Linschotensurprise opdracht 2023. Foto: Hanneke Stoof

Dorpsquiz Linschoten 2024

Door: Hanneke Stoof Algemeen

Klaar voor een nieuwe ronde vol uitdaging en plezier

Na het succes van de eerste editie vorig jaar, wordt er hard gewerkt aan de Dorpsquiz Linschoten 2024. Op zaterdag 19 oktober 2024 is het weer zover, en kunnen Linschotenaren hun kennis en creativiteit testen in wat belooft opnieuw een gezellige en uitdagende avond te worden.

Terugblik op vorig jaar

Tijdens de vorige editie deden maar liefst ruim 250 enthousiaste dorpsgenoten mee. Teams bestaande uit familieleden, buren en vrienden streden vol enthousiasme om de felbegeerde titel, terwijl ze hun kennis van muziek, film, geschiedenis, sport en natuurlijk Linschoten zelf op de proef stelden. Het succes van die avond heeft de organisatie geïnspireerd om de quiz dit jaar nog grootser aan te pakken.

Hoe werkt de Dorpsquiz

De spelregels zijn simpel maar uitdagend. Teams van ongeveer twaalf tot twintig personen verzamelen zich op de avond van 19 oktober vanaf 19.00 uur in huiskamers door het hele dorp. Samen beantwoorden ze zoveel mogelijk vragen en voeren ze diverse doe-opdrachten uit. De vragen zijn gevarieerd, van dorpsweetjes tot algemene kennis over onderwerpen zoals muziek, natuur en geschiedenis.

Strategie speelt een belangrijke rol, want door de taken slim te verdelen kunnen teams hun kans op succes maximaliseren. De tijd is echter beperkt, want om 23.00 uur moeten de ingevulde quizmappen ingeleverd worden. Daarna begint het lange wachten op de feestelijke uitslag.

Feestelijke uitreiking

Drie weken na de quiz, tijdens een feestelijke bijeenkomst, worden de juiste antwoorden en de uitslagen van de doe-opdrachten aan alle deelnemers gepresenteerd. Uiteraard worden dan ook de winnaars van de Dorpsquiz 2024 bekendgemaakt en gevierd!

Inschrijven

Wil je meedoen? Schrijf je dan snel in via de website van Tennisvereniging Linschoten: www.tvlinschoten.com/inschrijven_dorpsquiz.

De inschrijving sluit op 15 september. Op de website kun je ook de vragen en antwoorden van de quiz van vorig jaar terugvinden voor inspiratie.

Dus, waar wacht je nog op? Trommel je team op, stel je kennis op de proef en wie weet gaat jouw team er dit jaar met de eer vandoor!

De TOPvrijwilligers van de Zwem4daagse.
50e Zwem4daagse: een gouden jubileum om trots op te zijn 17 minuten geleden
Afbeelding
Openingsconcert zaterdagmiddagserie 2 uur geleden
Bob Noordam.
Vader en dochter zijn geslaagd als kok 4 uur geleden
Afbeelding
Zomerconcert in Montfoort 4 uur geleden
Foto: v.l.n.r. Lida, Rob en Sara met hun eigen ontworpen en geschilderde sokken.
Kunst uit Montfoort belandt op bijzondere sokken 5 uur geleden
Vorig jaar werd het geheel gerestaureerde gemaal opengesteld voor het publiek.
Bezoek stoomgemaal Teylingens in Kamerik 9 uur geleden
Adrie mocht nog één uitruk doen samen met zijn familie.
Brandweervrijwilliger Adrie van Eijk ontvangt Krimpenerwaardspeld 11 uur geleden
Al enige tijd is Coby inmiddels bezig aan de bank die de Vrienden van De Wulverhorst hebben bedacht.
De achtste bank gisteren