Afbeelding
Foto: pr

Interactief theater over veiligheid en financiën

Door: Cees Reichard Algemeen

Veiligheid is voor senioren een belangrijk onderwerp, ook als het gaat om financiën. WelZijn Krimpenerwaard organiseert een gratis interactieve theatervoorstelling over de gevoeligheden rond het thema (digitale) veiligheid en financiën, en wat er gedaan kan worden om misbruik te voorkomen.

De voorstelling wordt gegeven door toneelvereniging De Plankeniers uit Bergambacht in samenwerking met de Politie Krimpenerwaard, Rabobank, gemeente Krimpenerwaard en WelZijn Krimpenerwaard. De voorstelling is op donderdag 19 september om 10.30 uur in de Thuishaven in Haastrecht, inloop om 10.15 uur.

Ben de Rooij.
Zaterdagmiddagconcert in Oudewater 5 uur geleden
V.l.n.r.: Veerle, Ton Bunnik (Stichting Vrienden SWOM), Emma en Frank van der Jagt (directeur-bestuurder SWOM).
Goededoelenmarkt 11 uur geleden
Ineke met haar prijs.
‘Heksenkind’ wint de vakjuryprijs ‘Het Hoogste Woord’ 14 uur geleden
Daphne van Kooten (rechts) in gesprek met clubgenoot Vita van Deuren (links) en Pauline Tas, de winnares van het brons (foto: Hanneke Mennens).
NK-zilver voor Van Kooten en Vos 21 jul, 18:00
Afbeelding
Voor elk wat wils 21 jul, 10:00
Ria achter de kassa.
Ria stopt na bijna vier decennia in de supermarkt 20 jul, 18:00
Afbeelding
Wandelschoenen aan voor zevende Knooppunt-vierdaagse 20 jul, 12:00
Bezoekers bij de bijenstal.
Open Imkerijdagen trekken bezoekers naar Linschoten 19 jul, 18:00