Van links naar rechts; penningmeester Marieke Zuidervliet,trainer Kenneth, leider Henk en voorzitter Marijke.
Van links naar rechts; penningmeester Marieke Zuidervliet,trainer Kenneth, leider Henk en voorzitter Marijke. Foto: Mireille van der Ham

Geweldige tijd voor SPV ‘81

Door: Mireille van der Ham Algemeen

Mireille van der Ham

Vrijdagavond 5 juni konden de spelers uit het eerste en tweede elftal van SPV ‘81 genieten van een barbecue gesponsord door Rijver Investment B.V. Een avond vol bijzonderheden voor de voetbalvereniging in Polsbroek.

Kampioenschap

De avond werd geopend door Rob van de Water, ambassadeur van de KNVB. Hij reikte een certificaat uit aan voorzitter Marijke de Jong voor het kampioenschap waar de vereniging laatst al een klein feestje voor mocht vieren. Alle spelers en staf kregen een medaille uitgereikt namens de KNVB.

Blijvende herinneringen

Dit was meteen het moment om te speechen en blijvende herinneringen te overhandigen. Trainer Kenneth Nelstein bedankte de club, de spelers en zijn aanwezige familie. Samen met leider Henk van Pernis (bij de club bekend als ‘Gozer’) tekende hij het contract om ook komend jaar samen verder te gaan met SPV ‘81.

Het bestuur van SPV ‘81 liet een mooi spandoek maken, zodat iedereen bij aankomst op het terrein aan het kampioenschap herinnerd zal worden.

Henk overhandigde een zelfgemaakte perspex kampioensplaat ter herinnering aan seizoen 2023/2024.

Hoofdsponsor

Trotse vaders en trouwe supporters Richard Achterberg en Edwin Wiltenburg gaven de spelers een mooi perfect rijmend gedicht en een mooie schaal cadeau, welke uitgepakt werd door de oudste en de jongste aanwezige.

Als kers op de taart van de avond heeft Rijver het sponsorcontract met drie jaar verlengd en zal Rijver dus ook de komende jaren hoofdsponsor blijven van SPV ‘81, waar de club heel dankbaar voor is.

Seizoen 2023/2024

De catering was in handen van De Vlisterstee, tegenwoordig bekend als Party Service Rober. Iedereen liet zich de heerlijke salades, saté, fantastische zalm en het overige lekkers goed smaken.

De vereniging kan terugkijken op een prachtig seizoen. Mooie herinneringen zijn gemaakt en na deze avond zijn er nu ook zichtbare herinneringen aanwezig op het terrein en in de kantine die jaren later nog steeds doen terugdenken aan seizoen 2023/2024.

De TOPvrijwilligers van de Zwem4daagse.
50e Zwem4daagse: een gouden jubileum om trots op te zijn 7 uur geleden
Afbeelding
Openingsconcert zaterdagmiddagserie 9 uur geleden
Bob Noordam.
Vader en dochter zijn geslaagd als kok 11 uur geleden
Afbeelding
Zomerconcert in Montfoort 11 uur geleden
Foto: v.l.n.r. Lida, Rob en Sara met hun eigen ontworpen en geschilderde sokken.
Kunst uit Montfoort belandt op bijzondere sokken 12 uur geleden
Vorig jaar werd het geheel gerestaureerde gemaal opengesteld voor het publiek.
Bezoek stoomgemaal Teylingens in Kamerik 16 uur geleden
Adrie mocht nog één uitruk doen samen met zijn familie.
Brandweervrijwilliger Adrie van Eijk ontvangt Krimpenerwaardspeld 18 uur geleden
Al enige tijd is Coby inmiddels bezig aan de bank die de Vrienden van De Wulverhorst hebben bedacht.
De achtste bank 23 jun, 20:00