Afbeelding

Herdenkingsbijeenkomst ‘Leven met verlies’

Door: Ben Overbeek Algemeen

Wanneer iemand overlijdt die je dierbaar is en een belangrijke plaats in je leven inneemt, stort je wereld in. Dat moet je verwerken, zegt iedereen. Maar hoeveel pijn en inspanning dat soms kost, is moeilijk duidelijk te maken aan anderen, die zo’n ingrijpende gebeurtenis in hun leven niet hebben meegemaakt.

Lotgenoten herkennen dat bij elkaar. Zij ervaren dat het goed is om samen hun dierbaren te blijven gedenken. Herinneringen kunnen gedeeld worden. Met het uitwisselen van ervaringen wordt iemand er weer bij gehaald. Het is hún manier om er voor elkaar te zijn.

Herdenkingsbijeenkomst

Op woensdagochtend 31 januari organiseert de werkgroep ‘Leven met verlies’ van de r.k. geloofsgemeenschap St. Franciscus weer een herdenkingsbijeenkomst voor mensen die een dierbare hebben verloren. De bijeenkomst wordt gehouden in het Heilig Leven, aanvang 10.00 uur en vanaf 09.30 uur is de zaal open.

De bijeenkomst met als thema ‘Samen gedenken en verdergaan’ zal worden geleid door pastor Janneke Stam. De dierbaren worden nog eens in het licht gezet. Er zal een herdenkingstafel worden ingericht en belangstellenden kunnen hiervoor een foto of ander aandenken van de overledene meebrengen. Ook teksten die steun geven in deze moeilijke tijd kunnen meegebracht worden. Ook al is de verlieservaring van langere tijd geleden, het kan je goed doen om erover praten.

Voor inlichtingen en aanmelden:

Werkgroep leven met verlies: 

Lia van der Burg 0348 562568

Fien van Schaik 0348 784548

Afbeelding
Wat als je kind uit het systeem valt? 6 uur geleden
Afbeelding
De romantiek van zomerse nachten 22 uur geleden
Jeannette in haar atelier.
Wie oh die... Jeannette Huizenga 1 aug, 12:00
Afbeelding
Nederlands records op Jeugd HK 31 jul, 18:00
Afbeelding
Duo Bianca en Kate in de Grote Kerk Oudewater 31 jul, 15:00
V.l.n.r.: Erwin Breure, Wilco van Dijk, Arie Belo, Gerwin van der Vaart en de vrijwilligers Nel, Kerry, Nelleke en Nico.
Waterpomp voor de pluktuin 31 jul, 10:00
De tuin van Marius ligt er net zo strak bij als het sportpark.
Afscheid van BESMO-voorzitter Marius Rutges 30 jul, 16:00
Afbeelding
Truckrun Groene Hart 2026 nu al een succes 30 jul, 11:00