Leerlingen van het Kalsbeek college, locatie Bredius in Woerden
Leerlingen van het Kalsbeek college, locatie Bredius in Woerden Foto: MEREL KLIJZING

Informatieavonden en open dag Kalsbeek College

Algemeen

Vele activiteiten, informatiestands, presentaties, mogelijkheden om vragen te stellen en sfeer te proeven én vier TukTuks. Dat is de open dag van het Kalsbeek College in een notendop.

Op zaterdag 20 januari is de ‘Kalsbeek Open’. Op die dag zijn tussen 09.30 en 14.30 uur de deuren van locatie Bredius, locatie Schilderspark en de TechnoHUB geopend voor kinderen uit groep 7 en 8 en hun ouders/verzorgers. Mochten kinderen beide locaties willen bekijken of ook de TechnoHUB willen zien, dan kunnen zij een van de TukTuks nemen die tussen de locaties pendelen.

Traditioneel komen er honderden kinderen op dit evenement af. Voor hen is het dé manier om te ontdekken of het Kalsbeek College bij hen past en wellicht wel hun nieuwe middelbare school wordt. Met een breed onderwijsaanbod van vmbo tot en met gymnasium is er voor iedereen een plek en met het flexrooster op beide locaties hebben leerlingen veel te kiezen.

Infoavonden voor ouders/verzorgers

Nieuw is dat het Kalsbeek College in de week voor de open dag twee informatieavonden speciaal voor ouders/verzorgers organiseert. Op locatie Schilderspark stellen ouders zelf hun programma samen. Er zijn op maandag 15 januari twaalf verschillende workshops om uit te kiezen, bijvoorbeeld over het gymnasium, de overstap naar de middelbare school, de brugklas en de Kalsbeek Voetbal Academie. Op woensdag 17 november kunnen ouders terecht op locatie Bredius om daar alles te horen over het vmbo- en mavo-onderwijs en het unieke flexrooster, waarbij leerlingen zelf hun flexlessen kiezen.

Daarna is het de beurt aan de kinderen uit groep 7 en 8. Op 20 januari staan zij op de open dag centraal. Er is van alles te zien en te doen en natuurlijk te vragen aan huidige Kalsbeek-leerlingen en -docenten.

Zaterdag 20 januari houdt het Kalsbeek College haar open dag. De week ervoor zijn er twee informatieavonden speciaal voor ouders/verzorgers.

De TOPvrijwilligers van de Zwem4daagse.
50e Zwem4daagse: een gouden jubileum om trots op te zijn 5 uur geleden
Afbeelding
Openingsconcert zaterdagmiddagserie 7 uur geleden
Bob Noordam.
Vader en dochter zijn geslaagd als kok 9 uur geleden
Afbeelding
Zomerconcert in Montfoort 9 uur geleden
Foto: v.l.n.r. Lida, Rob en Sara met hun eigen ontworpen en geschilderde sokken.
Kunst uit Montfoort belandt op bijzondere sokken 10 uur geleden
Vorig jaar werd het geheel gerestaureerde gemaal opengesteld voor het publiek.
Bezoek stoomgemaal Teylingens in Kamerik 14 uur geleden
Adrie mocht nog één uitruk doen samen met zijn familie.
Brandweervrijwilliger Adrie van Eijk ontvangt Krimpenerwaardspeld 16 uur geleden
Al enige tijd is Coby inmiddels bezig aan de bank die de Vrienden van De Wulverhorst hebben bedacht.
De achtste bank 23 jun, 20:00