De kinderen hadden hun voertuigen versierden de optocht ging met de fanfare door het dorp.
De kinderen hadden hun voertuigen versierden de optocht ging met de fanfare door het dorp. Margreet Nagtegaal

Koningsdag Driebruggen

Door: Margreet Nagtegaal Algemeen

Koningsdag in Driebruggen startte in de Lindenlaan. Vanaf het balkon van de seniorenflatjes was burgemeester Erik van Heijningen voor iedereen goed te zien. Hij opende het feest met de woorden “Achter de wolken schijnt de zon... we zijn weer blij!”

Ze hadden in Driebruggen gekozen voor het thema ‘Alles kan weer!’ Dat behoeft geen uitleg natuurlijk. En alles kon ook weer, samen zingen, samen achter de muziek van OBK aan en samen op het plein bij dorpshuis Custwijc je in de drukte begeven en vooral veel plezier hebben met elkaar zonder afstand te houden. Iedereen genoot zichtbaar en de Oranjevereniging Driebruggen had veel uit de kast gehaald voor het vertier van alle inwoners. Alle spelletjes voor de kinderen waren gratis en bij een volle stempelkaart en veel punten kon je een mooie prijs winnen. Vanaf het podium werden de prijswinnaars bekend gemaakt van de verkleedoptocht. Als laatste werd een aanmoedigingsprijs gegeven aan een Oekraïens gezin. Het hele gezin had zich helemaal in het oranje gestoken en dat verdiende zeker een aanmoediging. Alles kan weer!

Margreet Nagtegaal

Een heerlijke zoete suikerspin mag op een dorpsfeestniet ontbreken natuurlijk.
Vanaf het balkon vond de aubade plaats met burgemeester Erik van Heijningen.Traditiegetrouw wordt in Driebruggen met Koningsdag een nieuwe Landsheer van Custwijc verkozen.Dit jaar viel de beurt onverwachts aan voorzitter Gerard van de Heuveldie emotioneel het bijpassende kruikje in ontvangst nam.
De winnaars van de verklede kinderoptocht waren deze prinsjes en prinsessendie een prachtige gouden koets hadden gemaakt. Zelfs met een paard!
Vanaf kwart over elf konden de kinderen volop spelen.Voor de kleintjes was de ballenbak een feestje.
Voor de grotere kinderen was de stormbaan in trek.
Afbeelding
Muzikaal seizoen afgesloten 4 uur geleden
Afbeelding
Datum Vitaliteitsmarkt bekendgemaakt 6 uur geleden
Afbeelding
65 jaar Knopenbad: één groot waterfeest 8 uur geleden
De overhandiging van de cheque was ook al een opkikker.
Immanuelschool zorgt voor een opkikker 9 uur geleden
Afbeelding
Op zoek naar een Bijbaan? 12 uur geleden
Meneer Gerrit en meneer Aad aan het beoordelen van de 'producten'.
EnergieOudewater inspireert leerlingen Mariaschool 12 uur geleden
Hayat en Gerard.
Montfoorter start petitie voor Afghaanse tolk 15 uur geleden
Afbeelding
Ondernemers bijgepraat over de plannen van de BIZ-binnenstad en start uitvoering Masterplan 15 jul, 20:00