Bruidspaar Evert Dijkslag en Elise le Noble samen met Jess en Senna
Bruidspaar Evert Dijkslag en Elise le Noble samen met Jess en Senna

Gelegenheidsbruidspaar trouwt nu echt

Door: Ben Overbeek Algemeen

Deze keer kon de ‘trouwkoets’ door de bruidegom zelf gereden, probleemloos worden geparkeerd bij het gemeentehuis in Linschoten. Dat was verleden jaar tijdens Open Monumentendag wel anders.

Toen hadden zich, voordat gelegenheidsbruidspaar Evert Dijkslag en Elise le Noble daar arriveerden voor de officiële opening van de expositie ‘Een eeuw Gemeentehuis’ al honderden toeschouwers op de Raadhuisstraat verzameld. In september 2019 werden ze gereden door een prachtige trouwkoets. Hij was gestoken in een zwart trouwkostuum en droeg een hoge hoed. Zij droeg een honderd jaar oude bruidsjurk. Zelfs het oude gebruik om bruidssuikers te delen werd gehandhaafd.

Deze keer geen historische kleding maar een prachtige zelfgekozen outfit voor het bruidspaar en hun kinderen. Tijdens deze officiële trouwdag bestuurde de bruidegom de klassieke VW T2 Westfalia gewoon zelf. Het bruidspaar trouwde niet in de trouwzaal van het voormalige plaatselijke gemeentehuis want daar wordt nu gewoond, maar het was voor hen wel een bijzondere wens om daar tijdens hun echte trouwdag samen met Jess en Senna trouwfoto’s te maken.

Amarin en Veerle
Jonge klimaatraad inspireert 10 uur geleden
Afbeelding
Luister naar het verhaal van Museum Bisdom van Vliet vanaf een bankje in de Overtuin 15 uur geleden
bomen op de kade
Nieuwe kademuur 20 uur geleden
Cees Reichard heeft al heel wat kilometers gefietst op zijn fiets, zónder ondersteuning.
Cees (80) fietste volledig op eigen kracht het IJsselmeer rond 9 aug, 18:00
Voorkant
Briefkaart 9 aug, 12:00
Jorien Baas (foto: Dutch Hikes).
Rian en Joriene Baas moeten genoegen nemen met NFM-zilver 8 aug, 18:00
Afbeelding
Doelenplein wordt iedere maandag een sportieve ontmoetingsplek 8 aug, 13:00
Afbeelding
Scootmobielclub Oudewater 8 aug, 10:00