Afbeelding
Foto: Wim Klever

Echtpaar Anbergen 60 jaar getrouwd

Door: Wim Klever Algemeen

Wim en Anny Anbergen-Sluijs waren op 3 mei zestig jaar getrouwd, een diamanten huwelijk. Tien jaar geleden hadden ze hiervoor de toenmalige burgemeester Pieter Verhoeven die voor het vijftig jarige huwelijk kwam feliciteren, deze keer was de eer aan burgemeester Agnes Jongerius. Tien jaar vliegen zo snel voorbij!

Na een leven hard werken, Wim (83) werkte tot vorig jaar nog op de vrachtwagen bij Aardappelhandel Groeneweg, werkt hij nu alleen nog in zijn tuin. Hij heeft vele banen gehad. Anny (84) heeft het minder getroffen, zij woont door haar zorgvraag al ruim twee jaar in De Wulverhorst. Wim heeft eerst zeven jaar voor haar thuis gezorgd, maar dat ging niet meer. Wim is wel heel blij dat Anny daar een plaats kon krijgen, hij is vol lof over het personeel en de sfeer in De Wulverhorst. Dat is op andere plaatsen, hem bekend, wel minder. Elke dag gaat Wim op bezoek bij Anny, en op zondag is Anny een dag thuis op de Molenstraat. Waar een hele mooie diepe tuin achter ligt, die Wim tot vorig jaar nog zelf bijhield, maar daar nu hulp bij heeft voor het snoeiwerk.

Wim en Anny troffen elkaar vroeger bij het dansen. Hij was al bevriend met een broer van Anny. Na het dansen bracht hij Anny thuis, en zo is het begonnen. Zo ging het die tijd. Wim gaf aan dat zij samen een gelukkig leven hadden met veel reizen. Dan moet je denken aan Tunesië, Egypte, Curaçao, Dominicaanse Republiek, enzovoort. Ook is Wim vroeger met zijn twee zussen zes weken naar Nieuw-Zeeland geweest, waar een andere zus woonde. Een hele reis. Anny kon toen niet mee, want iemand moest voor de twee zoons zorgen. Verder hebben ze samen veel plezier beleefd aan zwemmen, fietsen, kaarten, lekker sportief dus.

Het geheim van hun gelukkige huwelijk? Wim: “Geven en nemen en elkaar liefhebben. En dat ze twee jongens kregen”.

Afbeelding
Echtpaar Anbergen 60 jaar getrouwd 45 minuten geleden
Afbeelding
Stoelendans 3 uur geleden
Afbeelding
Henny van den IJssel 25 jaar bij de PLUS 16 uur geleden
Vanaf links: Michel van den Hadelkamp, Joost van Vliet, Marja Knotters, 
Jozef Wilmot Klink en Ben Pannekoek.
BMM Band woensdag 13 mei (avond voor Hemelvaart) weer in St Joseph in Montfoort! 18 uur geleden
Afbeelding
Lijst van gevonden en vermiste dieren gisteren
Afbeelding
Alzheimer Café Oudewater 7 mei, 09:00
Afbeelding
Deze week in Concordia 6 mei, 20:00
Dr. ir. Arnold van Vliet en drie vrijwilligers van het Gemaal die de tentoonstelling realiseerden. V.l.n.r. Ingrid de Vries, Lyanne de Laat en Emmy van Harskamp (foto: Janet de Graas).
Opening BIG 5 van het Gemaal 6 mei, 18:00